Bielizna dla ciężarnej: jaką warto kupić?

2015-06-01 13:12

Ładna, wygodna bielizna ciążowa to patent na dobre samopoczucie. Do wyboru masz komplety bielizny na ciążę w stylu romantycznym, ale również sportowym. 

Spis treści

  1. Bielizna dla ciężarnej: nie odmawiaj sobie przyjemności
  2. Bielizna dla ciężarnej: pamiętaj, że jesteś nie tylko mamą, ale też kochanką

Bielizna dla ciężarnej nie musi być wyłącznie gładka, bawełniana i... bezkształtna. Na szczęście czasy, w których przyszłe mamy nosiły taką bieliznę odeszły już do lamusa. Teraz w sklepach czy w internecie ciężarne mogą wybierać spośród kolorowych i seksownych modeli, nie mając przy tym żadnych ograniczeń (poza zasobnoscią portfela).

Czytaj także: Bielizna: jakie materiały są najlepsze?

Bielizna dla ciężarnej: nie odmawiaj sobie przyjemności

Wybierając bieliznę dla ciężarnej, nie odmawiaj sobie drobnych przyjemności. Jeśli masz ochotę na różową czy błękitną bieliznę albo na kremowe lub czarne koronki, to po prostu je sobie kup! Pamiętaj, że jesteś nie tylko przyszłą mamą, ale również kobietą i powinnaś tę kobiecość w sobie ciągle odkrywać na nowo.

Bielizna dla ciężarnej: pamiętaj, że jesteś nie tylko mamą, ale też kochanką

Kupując bieliznę dla ciężarnej, pamiętaj, że ciąża nie zwalnia cię z obowiązku, żeby się starać o uwagę partnera. On i tak już obawia się zmian, które wkrótce was czekają, dlatego nie odstawiaj go na boczny tor i nie zakopuj się pod kołdrą we flanelowej piżamie. Zadbaj o to, by spędzać z nim romantyczne i miłe intymne chwile. Załóż piękną bieliznę, przyrządź romantyczną kolację - niech twój partner wie, że mimo narodzin dziecka dalej jesteście tą samą parą kochanków, którą byliście jeszcze kilka miesięcy temu.

A jaką bieliznę dla ciężarnej wam polecamy? Obejrzyjcie galerię!