Bielizna nocna: w czym spać w ciąży?

2013-11-29 15:51

Chociaż najważniejsze jest to, z czego jest wykonana bielizna nocna dla przyszłej mamy i czy jest wygodna, piżamie czy koszulce nocnej nie trzeba odmawiać uroku.

bielizna nocna w czym spac w ciazy
Autor: _materialy_prasowe

Bezkształtne koszule czy rozciągnięte piżamy dla ciężarnych dawno odeszły w niepamięć. Na rynku są dostępne piękne i kobiece modele również dla przyszłych mam. Zapewniają komfort i są wykonane z przyjaznych materiałów.
W roli bielizny nocnej sprawdzi się zarówno koszula, jak i piżama, pod warunkiem, że będą dobrze dobrane i nie będą krępowały ruchów. Powinno się je kupować z zapasem, by przewidzieć miejsce na rosnący brzuszek i powiększające się piersi. Należy unikać guziczków, klamerek i sztywnych wstawek, które mogą drażnić szczególnie wrażliwą w ciąży skórę. Nie oznacza to jednak rezygnacji z ładnych dziewczęcych wzorów i dekoracji. Producenci zwracają uwagę, by koronki i hafty zdobiące piżamy i koszulki były miękkie i przyjazne dla skóry.
Bielizna nocna z materiału syntetycznego nie zapewnia komfortu. Pocenie się uniemożliwia zdrowy sen. Naturalne materiały są higieniczniejsze i nie podrażniają skóry. Wysokogatunkowa bawełna jest przyjemna w dotyku, miękka i przewiewna.
Bawełniana bielizna nocna dla mam jest dostępna w ofercie firmy Alles. Sprawdzi się ona zarówno podczas ciąży jak i karmienia piersią. Dzięki fasonom z podwyższonym stanie, głęboko rozpinanym dekoltom czy odpinanym ramiączkom o pięknych i miękkich wykończeniach bielizna nocna Alles łączy funkcjonalność z wysmakowanym stylem.