Happy mum na wiosnę i lato 2014

2014-02-26 15:05

Ubranie przyszłej mamy nie musi być nudne i oczywiste! Minęły już czasy, kiedy kobiety w ciąży nosiły szerokie ogrodniczki, a do jeansów związanych gumką zakładały koszulę męża. Nowoczesne przyszłe mamy ubierają się w Happy mum!

Happy mum
Autor: mjakmama24.pl

Nowa kolekcja marki Happy mum to kwintesencja świeżości i kobiecości przełamana nowoczesnymi, rockowymi akcentami. Pojawiają się w niej inspiracje najnowszymi modowymi trendami, wprost ze światowych wybiegów: eleganckie koronkowe sukienki, połączenie koronki z dresową dzianiną, zabawne printy na tkaninach czy kroje zainspirowane poprzednimi epokami.

Marka nie zapomniała również o tych mamach, które w ciąży nie chcą rezygnować ze swojego glamrockowego wizerunku. Z pewnością spodobają im się sukienki z metalowymi suwakami, skórzane wykończenia, odważne printy i nowoczesne kroje.

Na uwagę zasługuje kolekcja dla mam karmiących. Do tej pory trudno było kupić w polskich sklepach ubrania funkcjonalne, a zarazem pozostające w modowych klimatach.

Hitem kolekcji jest top z wbudowanymi zamkami i zabawnym nadrukiem "Happy mum, happy milk", który powstał w wyniku ogłoszenia przez markę konkursu dla Klientek "Zaprojektuj swój T-shirt".

Więcej informacji na stronie internetowej firmy Happy mum.