Trendy w modzie dla przyszłych mam 2014

2014-02-28 15:31

Nowa wiosenno-letnia oferta Happy Mum to propozycja na każdą okazję. Eleganckie sukienki zainspirowane stylem pin up i latami 60. czy romantyczne kreacje z kwiatowymi deseniami stanowią niebanalne propozycje, łączące najnowsze trendy z komfortem użytkowania.

Trendy w modzie dla przyszłych mam 2014.
Autor: mjakmama24.pl

W nowej kolekcji Happy mum nie zabrakło lubianych przez klientki kokardek, stanowiących nie tylko element dekoracji, lecz także regulacji, dzięki której sukienki dostosowują się do rosnącego brzuszka. Dopasowane kreacje z wiązaniem na boku doceniły już m.in. Anna Mucha czy Kasia Cichopek. Klasyczne koszule w połączeniu ze spodniami z dresowej tkaniny tworzą oryginalne zestawienia, a przy tym pozwalają przyszłym mamom zachować maksimum wygody.

Intensywne barwy - czerwień, fuksja i limonka - przeplatają się z delikatnymi pastelami, nadając kolekcji letni klimat. Charakter ubrań podkreślają wysokiej jakości tkaniny, wśród których królują naturalne bawełny. Dodatek elastanu, pozwala przyszłym mamom cieszyć się idealnym dopasowaniem stroju do figury.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy Happy mum.