Zimowa bielizna dla kobiet w ciąży [POKAZ SLAJDÓW]

Przeziębienie może dać się w ciąży mocno we znaki. W mroźne dni nie wychodź więc z domu bez porządnej, ciepłej bielizny ciążowej.

Zima panuje w najlepsze, wiec musisz ubierać się ciepło, aby potem nie męczyć się z przeziębieniem czy zapaleniem pęcherza. Dlatego w mroźne dni zakładaj bieliznę ciążową, która dobrze ochroni twój brzuszek i nerki przed chłodem. Na zimę polecamy wysoko zabudowane majtki, a do tego porządną, dłuższą koszulkę – bez niej nie masz co marzyc o przytulnym komforcie. Ciążowa koszulka chroni nerki przed zawianiem, a całe twoje ciało przed dojmującym uczuciem chłodu, które może się pojawić, gdy o niej zapomnisz. Kupując bieliznę ciążową, zwracaj szczególną uwagę na to, czy jest przewiewna – powinna zawierać dużo bawełny albo mieć system odprowadzania wilgoci. Zobacz, z czego możesz wybierać i trzymaj się ciepło!

miesięcznik "M jak mama"
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE