Jak naprawdę ma na imię córka Tomaszewskiej? Zamieszanie po porodzie prezenterki

2024-02-22 9:03

Małgorzata Tomaszewska urodziła córeczkę. Dziewczynka przyszła na świat we wtorek 20 lutego cała i zdrowa. O porodzie wnuczki poinformował media szczęśliwy i dumny dziadek Jan Tomaszewski, ale wiele wskazuje na to, że popełnił pomyłkę.

Małgorzata Tomaszewska
Autor: Małgorzata Tomaszewska Instagram Jak ma na imię córka Małgorzaty Tomaszewskiej?

Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko. Prezenterka ma już siedmioletniego syna z byłym mężem, a jej druga ciąża była dużym zaskoczeniem. W mediach społecznościowych przyznała, że zawsze marzyła o dużej rodzinie i że drugie dziecko jest spełnieniem jej marzeń.

Małgorzata Tomaszewska opowiada o ciąży. Gwiazda „Pytania na śniadanie” czeka na córeczkę?

Małgorzata Tomaszewska urodziła dziewczynkę

20 lutego o godzinie 16:00 była prezenterka "Pytania na śniadanie" urodziła córkę. Dziewczynka przyszła na świat zdrowa, a o szczęśliwych narodzinach poinformował media dziadek Jan Tomaszewski. "Kochane kobitki! Gosia i Luiza, pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej" - poinformował był bramkarz za pośrednictwem "Super Expressu".

Jak ma na imię córka Tomaszewskiej?

Informacja dziadka Jana Tomaszewskiej wywołała nie lada zamieszanie w mediach. Z innych źródeł wynika, że córeczka prezenterki nie ma na imię Luiza. Jak więc naprawdę nazywa się dziewczynka?

Gratulacje młodym rodzicom złożył również Aleksander Sikora, który prowadził z Małgorzatą Tomaszewską program w TVP2. "Od rana trzymałem za Gosię kciuki, będąc w kontakcie z Tatą Laury. Jestem z nich dumny! Gosia jest najlepszą mamą, a ja jako jej przyjaciel deklaruję, że w roli wujka stanę na wysokości zadania. Zdrowia dla całej powiększonej rodziny" - pogratulował na łamach serwisu party.pl

Nie wiadomo zatem, kto się pomylił i czy córeczka Tomaszewskiej nosi imię Laura czy Luiza. Niezależnie od tego, jak nazywa się dziecko, składamy rodzinie najszczersze gratulacje!

Czytaj: Zwolnili Tomaszewską z TVP w 8. miesiącu ciąży. Maja Staśko komentuje

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza