Czapki dla kobiet w ciąży: 10 modnych czapek zimowych

2015-10-30 16:14

Zimą, gdy na dworze szaleje wiatr i śnieg, a wokół wszyscy kaszlą i kichają, nietrudno o przeziębienie. W ciąży musisz dodatkowo dbać o siebie i swoje dziecko. Pamiętaj, aby ubierać się stostownie do pogody, ale też się nie przegrzewać. Czapki dla kobiet w ciąży to konieczność podczas chłodnych dni. Zobacz, jakie modele prezentujemy w naszej galerii!

Spis treści

  1. >> Czytaj także: Zima w ciąży – pielęgnacja skóry zimą >>
  2. Czapki dla kobiet w ciąży: czapki zimowe wełniane
  3. Czapki dla kobiet w ciąży: czapki zimowe z włóczki
  4. >> Czytaj także: Zima w ciąży – zimowe obuwie dla ciężarnej >>
  5. Czapki dla kobiet w ciąży: czapki zimowe z pomponem
  6. Czapki dla kobiet w ciąży: czapki zimowe z dzianiny
  7. >> Czytaj także: Zima w ciąży – ciepłe ubranie to podstawa >>

Mówi się, że ciąża to nie choroba, jednak kobiety spodziewające się dziecka, właśnie by chorób uniknąć, szczególnie o siebie dbają. Elementem tej troski o siebie i dziecko w zimowe dni jest pamięć o odpowiednim ubraniu, zwłaszcza czapce - to przecież przez głowę ubywa aż 40 procent ciepła z naszego ciała. Jakie więc czapki dla kobiet w ciąży wybrać?

>> Czytaj także: Zima w ciąży – pielęgnacja skóry zimą >>

Czapki dla kobiet w ciąży: czapki zimowe wełniane

Wełniane czapki dla kobiet w ciąży to must have nie tylko tej zimy. Są ponadczasowe i zawsze modne. Co najważniejsze, dobrze trzymają ciepło i są miękkie, więc nie podrażniają skóry głowy. Wybierając idealną czapkę dla siebie pamiętaj, aby dobrać ją pod swój typ urody. Zwróć uwagę również na to, do jakiej kurtki i butów chcesz ją dobrać.

Czapki dla kobiet w ciąży: czapki zimowe z włóczki

Czapki dla kobiet w ciąży można też wykonać samodzielnie. Jeśli tylko masz trochę czasu i talentu do prac manualnych, wykonaj nakrycie głowy na drutach. W internecie znajdziesz wiele instruktaży, które ułatwią ci pracę. Jeżeli nie umiesz zrobić takiej czapki sama, możezsz też kupić gotową w sklepie.

>> Czytaj także: Zima w ciąży – zimowe obuwie dla ciężarnej >>

Czapki dla kobiet w ciąży: czapki zimowe z pomponem

Czapki dla kobiet w ciąży z pomponem w poprzednich sezonach rzadko bywały modne. Jednak tej zimy to się zmienia i produceni oferują wiele modeli z takim dodatkiem. Ważne, aby pompon był duży i się wyróżniał na tle innych czapek. Najbardziej popularne są te wykonane z materiałów imitujących futerko.

Czapki dla kobiet w ciąży: czapki zimowe z dzianiny

Wybierając czapkę, zwróć również uwagę na produkty z dzianiny. Te z domieszką wełny są najbardziej uniwersalne, ale rzadko można je kupić w sklepach stacjonarnych lub są bardzo słabej jakości. W takim przypadku możesz zrobić sobie czapkę na zamówienie. Wystarczy zakupić włóczkę oraz wybrać ulubiony splot i zlecić zamówienie krawcowej. Nie kosztuje to wiele, a uzyskasz oryginalne nakrycie głowy.

Zapoznaj się również z naszą galerią czapek dla kobiet w ciąży!

>> Czytaj także: Zima w ciąży – ciepłe ubranie to podstawa >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza