Koszulki ciążowe z nadrukami i napisami: zobacz 10 śmiesznych koszulek!

2016-02-02 17:57

Koszulki ciążowe z nadrukami wcale nie muszą być nudne i szare. Dodaj trochę radości do swojej szafy i zakup bluzkę ze śmiesznym motywem, napisem. Sprawisz wiele radości mężowi, rodzinie oraz znajomym!

Spis treści

  1. Koszulki ciążowe z nadrukami: poznaj najmodniejsze trendy
  2. Gdzie kupić fajne t-shirty ciążowe?
  3. Koszulki ciążowe z nadrukami to dobry pomysł na prezent?
  4. Polecamy wideo: Spanie w ciąży

Wybierając garderobę ciążową, powinnaś pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Przede wszystkim, ubrania nie powinny krępować twoich ruchów. Za ciasne bluzki uciskające brzuch to tyko dodatkowy, zbędny dyskomfort dla ciebie i dziecka. Ważne jest również, abyś dobrze czułą się w danej np. koszulce ciążowej z nadrukami. Producenci coraz częściej tworzą kolekcje ciążowe, więc w dzisiejszych czasach nie jest trudno o ładną sukienkę czy spódnicę, która zmieści również rozwijającą się w brzuchu pociechę.

Koszulki ciążowe z nadrukami: poznaj najmodniejsze trendy

Najmodniejsze wśród odzieży ciążowej są koszulki z nadrukiem dziecka, które wygląda przez uchylony rąbek materiału na brzuchu. Dużą popularnością cieszą się też wszelkie napisy typu "niedługo wychodzę" czy "baby loading". Ciekawym pomysłem są bluzki, na których nadrukowany jest np. kalendarz. Dzięki temu możesz odliczać kolejne tygodnie do porodu, a zarazem unikniesz zbędnych pytań o termin rozwiązania.

Swetry ciążowe: zobacz 10 ciepłych i modnych propozycji >>

Koszulki dla kobiet w ciąży
Autor: materiały prasowe Koszulki dla kobiet w ciąży, HAPPY MUM, 119 zł; HAPPY MUM, 79 zł; HAPPY MUM, 89 zł.

Gdzie kupić fajne t-shirty ciążowe?

Bluzki z ciekawymi nadrukami dla kobiet w ciąży możesz spotkać zarówno w internecie, jak i stacjonarnie. Ta pierwsza opcja jest wygodniejsza o tyle, że towar przyjeżdża do ciebie do domu i nie musisz nigdzie wychodzić. Atrakcyjną opcją jest też fakt, że często koszulki możesz dowolnie personalizować dodając, np. porę roku, w jakiej się urodzi dziecko, imię lub datę porodu. W markowych sklepach ciążowych spotkasz równie wiele takich t-shirtów, ale nie wszystkie mogą pasować akurat do twojej sytuacji.

Płaszcze ciążowe na jesień w... męskim stylu [16 propozycji] >>

Koszulki dla kobiet w ciąży
Autor: materiały prasowe Koszulki dla kobiet w ciąży  MY TUMMY, 79,90 zł/ szt.

Koszulki ciążowe z nadrukami to dobry pomysł na prezent?

Wszystko zależy od tego, czy ciężarna ma poczucie humoru i traktuje swój odmienny stan trochę z przymróżeniem oka. Nie chcemy przecież urazić kobiety w ciąży nietaktownym podarunkiem. Musisz również znać wiele szczegółów, jeśli zamawiasz koszulkę ciążową z nadrukami, np. termin rozwiązania. Nie popełnij żadnej gafy, ponieważ prezent może okazać się zupełnie nieprzydatny.

Strój do ćwiczeń dla kobiet w ciąży >>

Polecamy wideo: Spanie w ciąży