Płaszcze ciążowe na jesień w... męskim stylu [16 propozycji]

2019-07-02 12:24

Miękki, ciepły płaszcz czy kurtka dla ciężarnych to teraz najważniejsza część garderoby. Wybierz fason, który gwarantuje, że nic nie będzie krępować ci ruchów. Co podpowiada moda ciążowa przyszłym mamom? Bardzo modne są płaszcze ciążowe na jesień w męskim stylu, o niedopasowanym, prostym kroju.

Spis treści

  1. Przeczytaj: Strój do ćwiczeń dla kobiet w ciąży: jakie ubrania sportowe kupić? [GALERIA ZDJĘĆ]
  2. Płaszcze ciążowe na jesień: które są najmodniejsze w sezonie 2015/2016?
  3. Zobacz: Swetry ciążowe. 10 propozycji na jesień [GALERIA ZDJĘĆ]
  4. Dołącz do dyskusji o ulubionych sklepach na forum Mjakmama24.pl

Kiedy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada i jest zbliżona do zera, warto rozejrzeć się nad nową kurtką lub płaszczem. Zwłaszcza, jeśli jesteśmy w ciąży, brzuszek rośnie i okrycie z poprzedniej zimy robi się po prostu za ciasne... Czym kierować się podczas zakupu płaszcza ciążowego na jesień i zimę?

Przeczytaj: Strój do ćwiczeń dla kobiet w ciąży: jakie ubrania sportowe kupić? [GALERIA ZDJĘĆ]

Płaszcze ciążowe na jesień: które są najmodniejsze w sezonie 2015/2016?

Ważne jest, by okrycie zostało zaprojektowane z myślą o kobiecie w ciąży. Dzięki specjalnemu szyciu nie będziesz martwić się faktem, że za 2 miesiące kurtka może okazać się za mała. Zakup będzie po prostu rósł razem z tobą. Przeglądając płaszcze ciążowe na jesień pamiętaj, że fason nie powinien cię ograniczać. Pozostań wierna swojemu stylowi. Jeśli zawsze wolałaś wygodę, postaw na kurtkę. Kobieta, która mimo błogosławionego stanu nadal chce być elegancka, powinna wybrać szykowny płaszczyk. Dla ciężarnych nie są również zakazane długie kurtki, które łączą cechy obu form. Modne są także płaszcze ciążowe na jesień w męskim stylu.

Zobacz: Swetry ciążowe. 10 propozycji na jesień [GALERIA ZDJĘĆ]

Jesień-zima 2015/2016 to nie tylko szarości, beże i czerń. Nie musisz stopić się z szarą ulicą! Gdy pragniesz zostać zauważona, z pewnością możesz odziać się w fuksję, purpurę, pudrowy róż, koral, czerwień czy zieleń.

Dołącz do dyskusji o ulubionych sklepach na forum Mjakmama24.pl