Pomysły na sesję ciążową - zabawne i romantyczne

2021-08-12 15:53

Ciąża trwa tylko 9 miesięcy, więc warto zadbać o to, by przed porodem zrobić ciążową sesję fotograficzną. To wspaniała pamiątka na lata!

Pomysły na sesję ciążową
Autor: Getty images Pomysły na fotograficzną sesję ciążową

Spis treści

  1. Sesja ciążowa - dlaczego warto?
  2. Pomysły na sesję ciążową
  3. Oto oryginalne pomysły na ciążowe sesje zdjęciowe. Zobacz poniższe zdjęcia i daj się zainspirować! 

Sesja ciążowa - dlaczego warto?

Ciąża jest dla ciebie błogim czasem, a może masz problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu w ciąży? Wpływ na to może mieć wiele aspektów: np. obrzęki nóg w ciąży, czy rozstępy ciążowe. Nic dziwnego, że nie chcesz odkrywać brzucha i najchętniej zniknęłabyś z oczu wszystkim, także domowym, fotografom.

Pamiętaj jednak o tym, że ciąża trwa krótko, a ciążowa sesja zdjęciowa jest bezcenną pamiątką. Gdy maluszek pojawi się na świecie z łezką w oku będziesz wspominać czas, w którym to twoje, ciężarnej, potrzeby, były na pierwszym miejscu.

M jak Mama - Przybieranie na wadze w ciąży – ile możesz przytyć?

Pomysły na sesję ciążową

Masz wrażenie, że zdjęcie ciążowego brzuszka w bucikami w różowym lub niebieskim kolorze widzisz u co drugiej koleżanki? Sesja w sukni na polu lawendy / słoneczników / rzepaku (niepotrzebne skreślić) wieje ci nudą? 

Pomysłowa ciążowa sesja wymaga nie tylko dobrego tła czy gadżetów, lecz także czasu. Do najbardziej uroczych sesji należą te, na których widać efekt kilku miesięcy pracy. Na jednym zdjęciu widzisz ciążowy brzuszek, a na kolejnych maleństwo, które jeszcze niedawno w nim mieszkało.

Oto oryginalne pomysły na ciążowe sesje zdjęciowe. Zobacz poniższe zdjęcia i daj się zainspirować!