Stylowe sukienki ciążowe na jesień i zimę.

2016-12-12 12:44

Sukienka ciążowa, wygodna i kobieca - to marzenie każdej przyszłej mamy.  Jeśli brzuszek ciążowy jest już na tyle duży, że nie można włożyć na siebie dotychczasowej garderoby - pora wybrać się na zakupy. Prezentujemy propozycje eleganckich i kobiecych sukienek ciążowych na jesień i zimę!

Spis treści

  1. Sukienka ciążowa na święta
  2. Ciepła i wygodna sukienka dla przyszłej mamy
  3. Polecamy wideo: Suplementy diety w ciąży - kwasy DHA

Sukienka ciążowa na święta

W święta najlepiej zaprezentować się w sukience, która  podkreśli twoją kobiecość i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Ubrania ciążowe powinny być przede wszystkim wygodne, zapewniać  komfort, a jednocześnie wyglądać stylowo. Jeśli najlepiej czujesz się w klasycznych kolorach wybierz ponadczasową  biel lub czerń. Z kolei jeśli chcesz podkreślić swój stan i lubisz eksperymentować z modą koniecznie wypróbuj nowe kolory i wzory.

Płaszcze ciążowe na jesień i zimę. Jaki model wybrać? >>

Ciepła i wygodna sukienka dla przyszłej mamy

Jeśli dotychczas często chodziłaś w sukienkach nie musisz z nich rezygnować w czasie ciąży. Jednak na co dzień wybierz sukienkę z miękkiej tkaniny takiej, jak: dzianina, dresówka czy jersey. To propozycja wygodna, a zarazem dzięki rozciągliwości materiału z łatwością dopasuje się do rosnącego brzuszka.  Casualowe sukienki idealnie sprawdzają się w połączeniu z płaskimi botkami lub długimi kozakami.

Ślub w ciąży: brać czy nie? >>>>

Polecamy wideo: Suplementy diety w ciąży - kwasy DHA

Chcesz wiedzieć wszystko o suplementacji kwasami DHA w ciąży? Posłuchaj naszego eksperta ginekologa Krzysztofa Pancześnika, ordynatora oddziału położniczego Szpitala Damiana w Warszawie.