Jak udekorować pokój dziecka?

2013-01-11 10:41

Dekoracje do pokoju dziecięcego stanowią dzisiaj ogromny wybór rozwiązań, który niejedną mamę przyprawia o zawrót głowy. Oryginalnym pomysłem mogą być np. ręcznie wykonane drewniane literki zawieszane na kolorowych wstążeczkach.

Amelka
Autor: _materialy_prasowe

Drewniane litery oferowane przez sklep Peticado umożliwiają ułożenie dowolnego napisu, np. imienia dziecka, i zamieszczenie go na drzwiach pokoju lub na ścianie, przy której stoi łóżeczko. Literki wykonane są z wyjątkową dbałością o szczegóły i pełnią funkcję nie tylko dekoracyjną. Starszemu dziecku pomagają w nauce alfabetu, a także zachęcają do nauki samodzielnego czytania. Dostępne są w tradycyjnych, pastelowych kolorach: niebieskim, różowym i białym, jednak sklep proponuje również paletę kolorów dodatkowych, realizowanych na zamówienie.

Czytaj:

Farba magnetyczna w pokoju dziecka: 5 pomysłów na praktyczną ścianę

Farba tablicowa -10 pomysłów na ścianę tablicową dla dzieci

Litery oferowane są w trzech czcionkach – BABY, BOY i GIRL. Wykonuje się je z wysokiej jakości, nietoksycznych i bezpiecznych dla dziecka materiałów. Ich zaletą jest unikalność – każda litera wykonana jest ręcznie. To idealny pomysł na prezent dla dziecka z okazji narodzin, przyjęcia baby-shower, pępkowego, chrzcin czy urodzin. Dzięki dekoracjom, aranżacja pokoju dziecka będzie łatwiejsza, a rezultaty efektowniejsze.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza