Komoda dla niemowlaka: gdzie przechowywać ubranka dla niemowlaka? [GALERIA]

2016-02-19 13:47

Komoda dla niemowlaka to jeden z podstawowych w mebli dla dziecka. Możesz pomieścić w niej wszystkie niezbędne akcesoria i ubranka. Zobacz, który model komody dla niemowlaka będzie idealny do twojego mieszkania.

Spis treści

  1. Jak wybrać komodę dla niemowlaka?
  2. Komoda dla niemowlaka z przewijakiem. Warto kupić?
  3. Gdzie kupić komodę komodę dla niemowlaka?
  4. Polecamy wideo: Jak nauczyć dziecko oszczędzania?

Skompletowanie całej wyprawki dla noworodka to wyzwanie dla wszystkich świeżo upieczonych rodziców. Pada pytanie, czy komoda dla niemowlaka to naprawdę niezbędny mebel dla dziecka, a jeśli tak to jaki model wybrać?

Jak wybrać komodę dla niemowlaka?

To, jaką wybrać komodę dla dziecka, zależy od twoich preferencji oraz metrażu mieszkania. Możesz wybrać oddzielny model do pokoju dziecka i osobny tzw. kąpielowy do łazienki. Istnieją też wersje komód z przewijakiem. Każdy model ma inną liczbę szuflad czy szafek. Musisz zdecydować się na czym bardziej ci zależy. Czy wolisz mebel 2w1 czy taki, który pomieści większą ilość gadżetów i ubranek?

Łóżeczko dziecięce. Jak wybrać łóżeczko dla niemowlaka? 

fot. Thinkstockphotos

Komoda dla niemowlaka z przewijakiem. Warto kupić?

Komoda z przewijakiem jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Nie zajmuje dużo miejsca, jest 2w1, a po demontażu przewijaka służy dziecku przez kolejne kilka lat. Co więcej na takiej komodzie pociechę jest dużo łatwiej przewijać, ponieważ się nie kręci i nie ma prawa spaść. Cena takiego mebla prawdopodobnie będzie trochę większa, ale warto zainwestować we własną wygodę.

Kołyska czy łóżeczko: co wybrać? >>

fot. Thinkstockphotos

Gdzie kupić komodę komodę dla niemowlaka?

Meble dziecięce znajdziemy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i on-line. Warto przejść się, zobaczyć komody na żywo i porównać modele, które nam się podobają. Jeśli cena jest zbyt wysoka jak na twoją kieszeń, możesz znaleźć podobną ofertę w internecie. Na aukcjach często są one dużo niższe. Czasem rodzice odsprzedają komody, z których ich dzieci już "wyrosły" po bardzo atrakcyjnych cenach.

Polecamy wideo: Jak nauczyć dziecko oszczędzania?

Kolorowa komoda dla niemowlaka
Autor: thinkstockphotos.com
 komoda dla niemowlaka
Autor: thinkstockphotos.com