Zobacz nowy numer katalogu "Dziecko, zakupy i my"

2016-05-20 14:58

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem sześciomiesięcznika „Dziecko, zakupy i my”, którego nowy numer trafi do kiosków pod koniec maja.

Dziecko, zakupy i my
Autor: materiały prasowe

Magazyn „Dziecko, zakupy i my” prezentuje produkty dla przyszłych mam oraz dzieci od pierwszych dni życia do wieku szkolnego. Kolorowa publikacja zawiera zdjęcia i opisy produktów wraz z cenami sugerowanymi przez producentów. Jest znakomitym źródłem informacji o nowych produktach dostępnych na rynku i umożliwia precyzyjne zaplanowanie zakupów. Jednym z tematów letniego wydania jest bezpieczne i wygodne podróżowanie samochodem z najmłodszymi. Uzupełnieniem publikacji są porady dotyczące zdrowia, żywienia, urządzania wnętrz, zabawy, a także sezonowe nowinki strefy fashion 2016. To sprawdzone źródło przydatnych informacji nie tylko dla rodziców. Cena 4,99 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza