Jakie meble wielofunkcyjne wybrać do pokoju dziecka? [FILM]

Pokój dziecięcy
Autor: Krzysztof Zasuwik, Mariusz Bykowski (asystent)|materiały prasowe Wielofunkcyjne łóżko dla fana motoryzacji.

Meble wielofunkcyjne w pokoju dziecka znakomicie się sprawdzają, zwlaszcza jeśli do zagospodarowania nie mamy dużej przestrzeni. Kiedy dziecko zaczyna dorastać i potrzebuje coraz więcej rzeczy, rodzice głowią się nad tym, jak to wszystko zmieścić w małym pomieszczeniu. Rozwiązaniem mogą być meble wielofunkcyjne, które poleca Anna Nowak-Ibisz.

Meble do pokoju dziecięcego najlatwiej jest wybrać, gdy dziecko jest malutkie. Potrzebuje wtedy tylko łóżeczka, przewijaka, komody i szafy. Z upływem lat liczba niezbędnych rzeczy się zwiększa, a pomieszczenie staje się coraz bardziej zagracone. Najgorszym momentem dla rodziców jest ten, w którym idzie ono do szkoły, a na małej przestrzeni trzeba zmieścić biurko i półki na książki. Rozwiązaniem moga się okazać meble wielofunkcyjne do pokoju dziecięcego?

>> Czy przy dziecku można zachować porządek?

W pokoju dziecięcym postaw na meble wielofunkcyjne

Gdy pokoik dziecka ma 10 metrów, liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni. Zamiast więc zagracać ją biurkami, łóżkami, szafami i innymi meblami, warto wybrać meble wielofunkcyjne, które z powodzeniem zastąpia wszystkie te rzeczy.

- Znakomitym rozwiązaniem jest dwustronne biurko, przy którym może usiąść rodzeństwo. Z jednej strony pracuje jedno, z drugiej drugie. W środku znajdują się półki na laptopa, ukryte miejsca na kable czy dodatkowe półki - mówi Anna Nowak-Ibisz. Dwustronne biurko doskonale sprawdzi się w domu, w którym dzieci mieszkają w jednym pokoju i oboje już chodzą do szkoły. Dzięki temu nie trzeba kupować dwóch biurek.

>> Sprzątamy szafę dziecka. Jak się do tego zabrać?

- Ciekawym rozwiązaniem jest też mebel 6 w 1. Posiada on dwie szafy z ubraniami wysuwane modułowo, żeby dzieciaki mogły się bawić, komodę, półki na książki czy zabawki, łóżko - opowiada Anna Nowak-Ibisz.

Zobaczcie meble, o których opowiada prowadząca program "Pani Gadżet":

Dzień Dobry TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE