Zrób to sama: literki na ścianę. Jak uszyć literki

2015-02-05 16:04

Samodzielnie wykonane literki na ścianę dziecięcego pokoju będą stanowiły piękne i oryginale urozmaicenie wnętrza. Taka własnoręcznie wykonana ozdoba przynosi też niemało satysfakcji. w zrób to sam pokazujemy jak zrobić literki na ścianę?

Spis treści

  1. Literki na ścianę - oryginalna ozdoba dziecięcego pokoju
  2. Jaką tapetę do pokoju dziecka wybrać?
  3. Literki na ścianę - spróbuj sama!
  4. Literki (nie tylko) na ścianę 

Literki na ścianę - oryginalna ozdoba dziecięcego pokoju

Sklepy oferujące elementy wyposażenia wnętrz do dziecięcych pokojów pełne są różnych produktów. Od mebelków, przez pościel, do akcesoriów. Wśród nich znajdziemy również literki na ścianę. Niestety, często są one bardzo do siebie podobne. Dla mam, które są miłośniczkami idei do it yourself i tych, które chciałyby samodzielnie wykonać dekorację dla swojego dziecka, istnieje inne rozwiązanie. Oryginalny sposób na własnoręczne wykonanie imponującej, kolorowej ozdoby, która uatrakcyjni wygląd dziecięcego pokoju. No i nie trzeba będzie się martwić, że ktoś inny kupił identyczną ozdobę.

Szukasz kolejnych kreatywnych inspiracji? Zajrzyj do naszego działu dedykowanego!

Jaką tapetę do pokoju dziecka wybrać?

Literki na ścianę - spróbuj sama!

Zapraszamy do obejrzenia załączonego pokazu slajdów. Przy każdym zdjęciu znajduje się instrukcja, jak krok po kroku wykonać literki na ścianę. Do ich stworzenia wystarczą: tektura, skrawki tkanin, igły, nici, nożyczki, ołówek lub flamaster znikający do tkanin, linijka, cyrkiel i do zawieszenia: gwoździki, taśma dwustronnie klejąca, listewka i ozdobny sznurek.

Literki (nie tylko) na ścianę 

Jeśli spodoba ci się ta ozdoba, możesz nią obszyć również poduszkę, ubranka dziecka lub kołderkę. Możesz do działania włączyć całą rodzinę. Starsze dzieci chętnie wezmą udział w takiej zabawie, zwłaszcza jeśli literki na ścianę są przygotowywane właśnie dla nich.

W rytmie roztańczonego abecadła twoje literki na ścianę szybciej powstaną.

Życzymy miłej pracy!

Nasi Partnerzy polecają