Soda oczyszczona – ekologiczna czystość w domu

2013-01-17 14:39
soda
Autor: _materialy_prasowe

Ekologiczne sprzątanie może być skuteczne i niedrogie. Warto o nim pomyśleć, szczególnie gdy w domu są małe dzieci. Chcąc zastąpić chemiczne detergenty, można sięgnąć po produkt używany przez nasze babcie – sodę oczyszczoną.

Soda oczyszczona służy nie tylko celom spożywczym, ale również do wybielania tkanin, a także wspomaga ekologiczne sprzątanie. Pasta z sody i wody doskonale czyści i poleruje ceramiczne powierzchnie – umywalkę, wannę, brodzik, a także pozwala usunąć tłuste plamy z kuchenki i piekarnika. Bez trudu eliminuje brzydkie zapachy z dywanu czy tapicerki i wchłania brud – wystarczy pokryć powierzchnię cienką warstwą proszku, a po godzinie usunąć go odkurzaczem.
Roztwór sody z wodą pomaga pozbyć się zabrudzeń z drewna i szkła, można nim także oczyścić srebrne przedmioty. Soda oczyszczona (np. z linii EkoMama) jest antyalergiczna i bezzapachowa, nie grozi poparzeniem ani zatruciem, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych również w wypadku spożycia. Ekologiczne środki czystości, takie jak soda oczyszczona, są delikatne i nie powodują zarysowań.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE