ŚWIĄTECZNE PORZĄDKI łatwiejsze dzięki produktom Velvet

2014-11-07 15:30

Na sezon jesienny marka Velvet proponuje do domu i biura chusteczki uniwersalne w pudełkach z linii Nature. Natomiast nowe, kieszonkowe chusteczki higieniczne Velvet Radość cytrusy i bergamotka przydadzą się w każdej torebce. A niezwykle chłonne ręczniki papierowe Velvet są niezastąpione w kuchni i łazience, a także podczas jesiennych i przedświątecznych porządków.

Dni stały się krótsze, a wieczory dłuższe, zdecydowanie więcej czasu spędzamy w domu - czytamy książki, oglądamy filmy, spotykamy się z przyjaciółmi. Czasami doskwiera nam katar i przeziębienie. W naszych domach, torebkach i kieszeniach niezbędne są miękkie i delikatne chusteczki Velvet.

Marka Velvet w nowej, ulepszonej odsłonie to efekt nieustannych badań, testów i poszukiwań coraz lepszych rozwiązań dla konsumentów. Nowe chusteczki Velvet charakteryzują się delikatnością oraz miękkością, są dostępne zarówno w pudełkach (chusteczki uniwersalne), jak i w wersji kieszonkowej (tzw. chusteczki higieniczne). Dzięki nowym wzorom opakowań i wyjątkowej stylistyce można dopasować je do różnych pór roku i każdego wnętrza. Chusteczki higieniczne Velvet są niezastąpione w każdej damskiej torebce czy w wydaniu  dziecięcym - w plecaku przedszkolaka lub ucznia. Jesienią pudełka z motywem brązowych kamieni, kolorowych  przypraw czy intensywnie czerwonych kwiatów z linii Velvet Nature będą zdobić nasze mieszkania, domy i biura.

Nowością wśród kieszonkowych chusteczek higienicznych Velvet jest wariant – Radość cytrusy i bergamotka, który dodaje energii i witalności. Cytrusy stymulują zmysły i orzeźwiają, a bergamotka, znana ze swojego działania rewitalizującego, pobudza i rozjaśnia umysł. Chusteczki poprawiają nastrój i łagodzą codzienny stres.

Natomiast ręczniki papierowe Velvet są bardziej chłonne i wytrzymałe, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii tłoczenia. Wyjątkowo grube listki bibułki lepiej chłoną wilgoć i sprawiają, że ręcznik jest bardziej wytrzymały i wydajny. Teraz wystarczy jeden listek, aby wytrzeć mokrą plamę lub usunąć zabrudzenie. Na jesienne i przedświąteczne porządki szczególnie polecamy ręcznik papierowy Velvet Chłonne Gąbki.