Świąteczne porządki pełną parą. SC 3.000 Kärcher Home Line – multitalent wśród parownic

2014-12-18 14:06

Parownica Kärcher SC 3.000 to jedno z urządzeń należących do specjalnej białej linii. Nowa seria produktów wyróżnia się bogatszym wyposażeniem w porównaniu do tradycyjnych żółtych urządzeń Kärcher.

Parownica Kärcher SC 3.000 to nowe, przyjazne środowisku rozwiązanie  z serii Home Line. Technologia czyszczenia parowego nie tylko nie wymaga stosowania czyszczących środków che­micznych, ale również ogranicza zużycie wody, skracając czas pracy nawet o połowę. Dzięki bogatemu wyposażeniu parownica Kärcher czyści różnorodne powierzchnie wodoodporne: poczynając od podłóg i okien, przez kabiny prysznicowe, sanitariaty, piekarniki i okapy, aż po armaturę kuchenną i łazienkową, niezwykle skutecznie usuwając ślady palców, przypalony tłuszcz czy zacieki z kamienia. Dodatkowe wyposażenie parownicy (dysza Power oraz ściągaczka do okien) umożliwia wielość zastosowań, a liczne udogodnienia, takie jak: krótszy czas nagrzewania (6 minut), większa moc grzałki (1800 W), wyższe ciśnienie, dłuższy kabel (5 m) sprawiają, iż ten model urządzenia jest prawdziwym multitalentem wśród parownic.
Produkty z białej linii Kärcher są dostępne w specjalistycznych sklepach RTV i AGD.

Więcej informacji na stronie www.karcher.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W numerze 2/2020 "Zdrowia": co pomoże na ból głowy, sztuczne hormony wokół nas, dźwięczny głos na lata, stopy bez odcisków, eko zwierzak w domu, chudnij z wyobraźnią, hity zdrowej kuchni. Miesięcznik "Zdrowie" to pakiet rzetelnej wiedzy i sprawdzonych rad!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie 2/2020
KOMENTARZE