Aranżacje łazienki

2013-10-02 15:56

W większości mieszkań, zmorą wszystkich są małe łazienki. Brak pomysłu na urządzenie jej, jest bardzo częstą przyczyną wnętrzarskich wpadek, które dosłownie straszą w naszym mieszkaniu. Podpowiemy Wam dzisiaj jakie najlepsze pomysły na aranżacje łazienki sprawdzą się u w Waszych wnętrzach.

kapiel w ciazy
Autor: _photos.com

Jeśli łazienka, która urządzamy nie ma nam do zaoferowania obszernej powierzchni, musimy się zastanowić co sprawi ze optycznie będzie wydawać się większa. Warto w tym przypadku pomyśleć o jasnych kolorach. Biel na ścianach czy tez wszelkiego rodzaju pastele spowodują ze ściany wydawać się będą bardziej oddalone od siebie, co sprawi wrażenie większego pomieszczenie niż faktycznie jest. Mocne akcenty w różnorodnych kolorach oraz wykończenia w różnorodnych teksturach nadadzą pomieszczeniu elegancji i szyku oraz również optycznie powiększą naszą łazienkę. Świetnym pomysłem jest również (ostatnio bardzo modna) cegła na ścianie zamiast tradycyjnych płytek. Najważniejsze aby rozplanować wszystko z głową. Jeśli przemyślimy dokładnie co chcemy osiągnąć, i w jakim stylu urządzić łazienkę, oraz starannie wybierzemy projekt łazienki, bardzo łatwo uda nam się uzyskać przestrzeń dobrze zagospodarowaną, modną i wygodną.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza