DIY

Choinka ścienna DIY to doskonała alternatywa dla tradycyjnej choinki, gdy w domu masz małe dziecko. Powieszona na odpowiedniej wysokości jest nie do ściągnięcia przez malucha. Za robieniem jej przemawia także to, że jest całkowicie ekologiczna i niezwykle efektowna. Do jej przygotowania możesz zaangażować starsze pociechy, które będą miały super zabawę!
Śnieżynka z papieru to efektowna ozdoba bożonarodzeniowa, którą można udekorować zarówno choinkę jak i okno. Jej wykonanie zajmuje wprawdzie trochę czasu, ale nie wymaga zakupu drogich materiałów - wystarczy zwykła kartka papieru, nożyczki, klej i zszywacz!
Do świąt Bożego Narodzenia przygotowujemy się dłuższej niż do jakichkolwiek innych. Gotujemy wigilijne potrawy, kupujemy prezenty i stroimy choinkę. Jedną z najważniejszych ozdób tej ostatniej są łańcuchy na choinkę, które możesz wykonać samodzielnie lub z dzieckiem. Sprawdź, jak to zrobić!
Ozdoby świąteczne wcale nie muszą być kupione w sklepie. Możesz stworzyć je sama w domu za dużo niższą cenę. Robienie dekoracji wspólnie z rodziną będzie dobrym sposobem na spędzenie czasu razem, a dla dzieci świetną zabawę. Ozdoby z tektury to idealny pomysł na świąteczne dekoracje! Zobacz, jak zrobić ozdoby świąteczne z tektury.
Jak zrobić skrzydła anioła dla dziecka, które bierze udział w świątecznym przedstawieniu, w jasełkach albo wybiera się na bal przebierańców? Zapraszamy do obejrzenia naszej propozycji wykonania skrzydeł małego anioła.
Co zrobić z liści, które dzieci uzbierają na spacerze? To pytanie zadaje sobie jesienią niejeden rodzic. Jeśli macie dość oklepanych propozycji na prace plastyczne z liści, zerknijcie do naszej galerii i prześledźcie super pomysły DIY na wykorzystanie liści z dziećmi!
Sezon na dynie trwa. To dobra okazja, by nie tylko wprowadzić dynię do swojej kuchni, ale również wykorzystać to warzywo w jesiennej dekoracji swojego domu. Oto najlepsze dekoracje z dyni dla dzieci.
Dynia na Halloween to jeden z najważniejszych symboli tego święta. Jak wydrążyć dynię? To jedno z najważniejszych pytań, jakie zadają sobie osoby obchodzące Halloween. Poniżej przedstawiamy poradnik jak krok po kroku wydrążyć dynię na Halloween!
Jesień inspiruje do zabawy. Dary natury, które nam ze sobą przynosi, idealnie nadają się do tworzenia dzieł sztuki. Oto najlepsze pomysły na jesienne prace plastyczne dla dzieci.
Choroby paznokci to defekt estetyczny i problem zdrowotny. Paznokcie mogą ulec urazom mechanicznym oraz zmianom w wyniku infekcji. Choroby paznokci są schorzeniami uprzykrzającymi życie, ponieważ czas regeneracji paznokcia jest bardzo długi. Jakie są najczęstsze choroby paznokci i jak ich uniknąć?
Malowane dynie to efektowna jesienna ozdoba, która pięknie prezentuje się na komodzie lub na stole. Jej wykonanie jest bardzo proste, dlatego warto do tego projektu zaangażować dzieci. Wspólne malowanie dyni to doskonały sposób na rodzinne spędzenie sobotniego lub niedzielnego popołudnia. A więc do dzieła!
Robienie ludzików z kasztanów, żołędzi i szyszek to kultowe zajęcie, które łączy pokolenia. Figurki z darów natury warto robić nie tylko wtedy, gdy nauczyciel o to poprosi. Warto taką aktywnością zakończyć jesienny rodzinny spacer i zaangażować w nią całą familię. Jeśli nie wiecie, jakie ludziki z kasztanów, żołędzi i szyszek zrobić, zerknijcie do naszej galerii pełnej inspiracji.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza