DIY

Jesień inspiruje do zabawy. Dary natury, które nam ze sobą przynosi, idealnie nadają się do tworzenia dzieł sztuki. Oto najlepsze pomysły na jesienne prace plastyczne dla dzieci.
Choroby paznokci to defekt estetyczny i problem zdrowotny. Paznokcie mogą ulec urazom mechanicznym oraz zmianom w wyniku infekcji. Choroby paznokci są schorzeniami uprzykrzającymi życie, ponieważ czas regeneracji paznokcia jest bardzo długi. Jakie są najczęstsze choroby paznokci i jak ich uniknąć?
Malowane dynie to efektowna jesienna ozdoba, która pięknie prezentuje się na komodzie lub na stole. Jej wykonanie jest bardzo proste, dlatego warto do tego projektu zaangażować dzieci. Wspólne malowanie dyni to doskonały sposób na rodzinne spędzenie sobotniego lub niedzielnego popołudnia. A więc do dzieła!
Robienie ludzików z kasztanów, żołędzi i szyszek to kultowe zajęcie, które łączy pokolenia. Figurki z darów natury warto robić nie tylko wtedy, gdy nauczyciel o to poprosi. Warto taką aktywnością zakończyć jesienny rodzinny spacer i zaangażować w nią całą familię. Jeśli nie wiecie, jakie ludziki z kasztanów, żołędzi i szyszek zrobić, zerknijcie do naszej galerii pełnej inspiracji.
Obraz z suszonych kwiatów to nietuzinkowa dekoracja, która nadaje wnętrzom dużo uroku. Aby go wykonać nie trzeba mieć wielkiego talentu plastycznego. Z naszymi wskazówkami krok po kroku zrobisz go z zamkniętymi oczami!
Jak wykonać z dzieckiem wiatraczek? Mamy na to swój sprawdzony sposób! W kilku prostych krokach pokażemy ci, jak od A do Z go zrobić. Każdy krok dokładnie pokazujemy na naszych zdjęciach instruktażowych w dołączonej galerii.
Laurka na Dzień Taty DIY to najbardziej wzruszający prezent, jaki możemy dać swojemu tacie. Własnoręcznie wykonany prezent z pewnością ucieszy go bardziej niż niejedna kupiona rzecz. Zobacz, jak wykonać piękną kartkę z życzeniami dla taty krok po korku. W naszej galerii znajdziesz szczegółową instrukcję.
Zabawka dla dziecka DIY to świetny pomysł na prezent! Starannie wykonana przy użyciu materiałów wysokiej jakości przeżyje niejedną zabawkę zakupioną w sklepie. Zrób z nami zestaw do robienia pizzy z filcu i stwórz swojemu dziecku okazję do kreatywnej zabawy!
Kolorowy ryż kochają wszystkie dzieci - zarówno maluszki, przedszkolaki, jak i dzieci wczesnoszkolne. Zabawy kolorowym ryżem doskonale pobudzają zmysły dziecka i rozwijają jego kreatywność. Zobaczcie, jak zrobić kolorowy ryż i jak się nim bawić z dziećmi w różnym wieku! Zapraszamy na sensoplastyczną przygodę z kolorowym ryżem!
Domek dla lalek to marzenie każdej dziewczynki. Wybór tego najlepszego może być jednak trudny, bo zabawki te różnią się wielkością, materiałem i wyglądem. Jaki wybrać domek dla lalek? Kupić czy wykonać samodzielnie? Czy każda dziewczynka powinna mieć domek dla lalek?
Prezent na Dzień Ojca DIY ucieszy każdego tatę. Nie masz pomysłu na wykonanie takiego podarunku? Nic nie szkodzi! Skorzystaj z naszej propozycji - zrób piękne, niekłujące kaktusy i daj je tacie w dniu jego święta! Z pewnością postawi je na honorowym miejscu w domu lub zabierze do swojego biura!
Bukiet kwiatów z papieru DIY to idealny prezent na Dzień Mamy. Jest niezwykle efektowny oraz trwały. Każda mama doceni trud włożony w jego wykonanie. Sprawdź, jak go wykonać.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza