Darmowy trening dla dzieci z Ewą Chodakowską

2021-09-14 13:50

Ewa Chodakowska ruszyła z nowym projektem dla najmłodszych – przygotowała treningi dla dzieci. Pierwszy z nich od 1 września jest dostępny w pełnej wersji w serwisie YouTube.

Ewa Chodakowska trening dla dzieci
Autor: materiały prasowe

Spis treści

  1. Ciotka Choda zaprasza do ćwiczeń!
  2. Treningi dla dzieci z Ewą Chodakowską i Gangiem Przekąsaków

Trenerka wychodzi z założenia, że sport jest dla wszystkich i dla dorosłych i dla dzieci. A w dobie epidemii otyłości wśród dzieci – rozbudzanie miłości do sportu u tych drugich, staje się kluczowym wyzwaniem. Nie ukrywa zatem, że ten projekt to wyzwanie dla niej na najbliższą dekadę.

Przeczytaj: Otyłość u dzieci, zespół metaboliczny: jak walczyć z nadwagą u dziecka?

Jak nauczyć dziecko jeździć na rowerze?

Ciotka Choda zaprasza do ćwiczeń!

Treningi Ewy Chodakowskiej skierowane są do dzieci w wieku 4-8 lat. Ćwiczenia dostosowane są do ich możliwości fizycznych i przedstawione w zabawny i humorystyczny sposób. - Będziemy ćwiczyć, skakać, szaleć, tuptać w podłogę i to wszystko możemy robić z szerokim uśmiechem na ustach… i w towarzystwie wyjątkowych przyjaciół – mówi Ewa Chodakowska na nagraniu. Z trenerką ćwiczą animowani bohaterowie: Siłek, Łebski, Pyszotka oraz Gibek, którzy razem tworzą Gang Przkąsaków.

Treningi dla dzieci z Ewą Chodakowską i Gangiem Przekąsaków

O swoim nowym projekcie skierowanym do dzieci trenerka wspomniała już 29 maja tego roku na swoim instagramowym profilu.

Pisała wtedy: “Mam wokół siebie ekspertów, profesorów, doktorów habilitowanych, którzy przychodzą ze swoją pomocą, wiedzą popartą latami nauki, doświadczeniem. Tylko działać. W końcu DZIECIAKI TO NASZA PRZYSZŁOŚĆ. I tak dwa lata temu z moimi partnerami i ekspertami - podjęłam pracę nad REWOLUCYJNYM PROJEKTEM (...).”

11 czerwca fragment treningu został opublikowany w serwisie YouTube. Od 1 września natomiast dostępna jest na tej platformie pełna wersja ponad 23-minutowego nagrania z Ewą i Gangiem Przekąsaków.

To oczywiście nie koniec – trenerka zapowiada rozwój projektu. “Przede mną MISJA zaplanowana na kolejną dekadę (…)” - pisze dalej w tym samym poście.

Nam pozostaje jedynie trzymać kciuki za ten projekt i kibicować Ewie i wszystkim ćwiczącym z nią dzieciom!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza