ENTITis: na infekcje dla dzieci i dorosłych

2016-03-03 13:51

ENTITis jest preparatem postępowania dietetycznego, wspomagającym dorosłych i dzieci w okresie infekcji oraz przed i po jej przebyciu. Zapoznajcie się ze szczegółami!

entitis
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe ENTITis - preparat postępowania dietetycznego dla dzieci i dorosłych.

Spis treści

  1. ENTitis: Preparat skrojony na miarę
  2. Opatentowana i unikalna formuła

ENTitis to preparat do postępowania dietetycznego: w profilaktyce nawracających infekcji ucha, nosa, gardła (ENT), w trakcie infekcji wirusowej nosa i/lub gardła, po przebytej anginie. ENTitis został opracowany z myślą o zminimalizowaniu ryzyka infekcji ucha, nosa i gardła u dzieci i dorosłych. ENTitisto efekt ponad 30 lat badań naukowych.

ENTitis: Preparat skrojony na miarę

Zawiera w swoim składzie pro biotyczny szczep Streptococcus salivarius K12, który został wyizolowany z jamy ustnej dziecka odpornego na nawracające infekcje ucha, nosa i gardła.

Opatentowana i unikalna formuła

To pierwszy na świecie doustny preparat z Streptococcus salivarius K12, który produkuje lantybiotyki hamujące wzrost drobnoustrojów patogennych, takich jak: Streptococcus pyogenes i Streptococcus pneumoniae, odpowiedzialnych za infekcje ucha, nosa i gardła.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza