Jak narysować różę? Przykładowy szkic róży

2017-08-18 12:00

Zastanawiasz się jak narysować różę, bo prosi cię o to dziecko? Nic prostszego! Skorzystaj z naszego szkicu jak narysować róże i dowiedz się jak stworzyć samodzielnie ten piękny kwiat.

jak narysowac roze - calosc
Autor: Redakcja

Czy wiesz że, owoce róży zawierają dwa razy więcej witaminy C niż cytryna? Warto, przy okazji rysowania, opowiedzieć dziecku o tym pięknym kwiecie. Rysowanie róży będzie naprawdę dobrym ćwiczeniem ręki. Jak narysować róże, pytanie które może wprawić w zakłopotanie nawet dorosłego. Warto poświecić dłuższą chwilę i razem z dzieckiem próbować narysować róże, nasz poradnik jak narysować róże podpowie ci jak z tym się uporać. Zobacz krok po kroku instrukcję.

Zobacz ćwiczenia z kaligrafii

Jak narysować róże – krok po kroku

Jak narysować róże – krok 1

Rysowanie róży zaczynamy od narysowania ogólnego zarysu, tak jak na rysunku 1. Warto wspólnie z dzieckiem mówić o róży, jej pięknie, zapachu, przywoływać wspomnienia związane z tym kwiatem. Zachęć dziecko do naszkicowania róży, pomoże to w rozwijaniu jego umiejętności manualnych. 

jak narysowac roze - krok 1
Autor: Redakcja
jak narysowac roze - krok 2
Autor: Redakcja
jak narysowac roze - krok 3
Autor: Redakcja
jak narysowac roze - krok 4
Autor: Redakcja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza