Jak narysować różę? Przykładowy szkic róży

2017-08-18 12:00
jak narysowac roze - calosc
Autor: Redakcja

Zastanawiasz się jak narysować różę, bo prosi cię o to dziecko? Nic prostszego! Skorzystaj z naszego szkicu jak narysować róże i dowiedz się jak stworzyć samodzielnie ten piękny kwiat.

Czy wiesz że, owoce róży zawierają dwa razy więcej witaminy C niż cytryna? Warto, przy okazji rysowania, opowiedzieć dziecku o tym pięknym kwiecie. Rysowanie róży będzie naprawdę dobrym ćwiczeniem ręki. Jak narysować róże, pytanie które może wprawić w zakłopotanie nawet dorosłego. Warto poświecić dłuższą chwilę i razem z dzieckiem próbować narysować róże, nasz poradnik jak narysować róże podpowie ci jak z tym się uporać. Zobacz krok po kroku instrukcję.

Zobacz ćwiczenia z kaligrafii

Jak narysować róże – krok po kroku

Jak narysować róże – krok 1

Rysowanie róży zaczynamy od narysowania ogólnego zarysu, tak jak na rysunku 1. Warto wspólnie z dzieckiem mówić o róży, jej pięknie, zapachu, przywoływać wspomnienia związane z tym kwiatem. Zachęć dziecko do naszkicowania róży, pomoże to w rozwijaniu jego umiejętności manualnych. 

jak narysowac roze - krok 1
Autor: Redakcja
jak narysowac roze - krok 2
Autor: Redakcja
jak narysowac roze - krok 3
Autor: Redakcja
jak narysowac roze - krok 4
Autor: Redakcja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE