Jak narysować twarz? Przykładowy szkic twarzy

2017-10-19 14:09
jak narysowac twarz- calosc
Autor: Redakcja

Jak narysować twarz? Nie jest to proste, a bez twarzy nie da się narysować żadnej rysunkowej postaci. Przygotowaliśmy dla was poradnik, który pomoże wam nauczyć dziecko tej umiejętności. Sprawdźcie, jak narysować twarz i przekonajcie się, że nie musi to być skomplikowane!

Jak narysować twarz? Wystarczy skorzystać z gotowego szablonu, by nauczyć się pięknie rysować. Usiądźcie razem z dzieckiem nad naszym poradnikiem i przekonajcie się, że rysowanie twarzy nie musi być trudne. Może ono za to stanowić świetny pretekst do nauki anatomii lub części ciała w obcym języku. Nie wspominając już o tym, że pomaga rozwijać sprawność manualną dziecka! I poprawia jego zdolność koncentracji.

Zobacz:

Jak narysować włosy?

Jak narysować nos?

Jak narysować usta?

Jak narysować portret? 

Jak narysować twarz – krok po krok

Jak narysować twarz – krok 1

Na kartce papieru rysujemy trzy poziome przerywane linie i jedną pionową, tak jak na obrazku poniżej. Rysowanie twarzy rozpoczynamy od owalu twarzy. Owal twarzy ma przechodzić mniej więcej w połowie naszych linii.

jak narysowac twarz - krok 1
Autor: Redakcja
jak narysowac twarz -  krok 2
Autor: Redakcja
jak narysowac twarz - krok 3
Autor: Redakcja
jak narysowac twarz - krok 4
Autor: Redakcja
jak narysowac twarz - krok 5
Autor: Redakcja
jak narysowac twarz - krok 6
Autor: Redakcja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie! Z kodem rabatowym: "wiosna" tylko 2,50 zł za 96 stron porad o zdrowiu! Dodatkowo otrzymasz dostęp do numerów archiwalnych. W nr 4/2020 „Zdrowia m.in.: poradnik alergika, choroby zakaźne pod lupą, „młody” zawał serca, mity o recyklingu.

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie 4/2020
KOMENTARZE