Jak narysować twarz? Przykładowy szkic twarzy

2017-10-19 14:09

Jak narysować twarz? Nie jest to proste, a bez twarzy nie da się narysować żadnej rysunkowej postaci. Przygotowaliśmy dla was poradnik, który pomoże wam nauczyć dziecko tej umiejętności. Sprawdźcie, jak narysować twarz i przekonajcie się, że nie musi to być skomplikowane!

jak narysowac twarz- calosc
Autor: Redakcja

Jak narysować twarz? Wystarczy skorzystać z gotowego szablonu, by nauczyć się pięknie rysować. Usiądźcie razem z dzieckiem nad naszym poradnikiem i przekonajcie się, że rysowanie twarzy nie musi być trudne. Może ono za to stanowić świetny pretekst do nauki anatomii lub części ciała w obcym języku. Nie wspominając już o tym, że pomaga rozwijać sprawność manualną dziecka! I poprawia jego zdolność koncentracji.

Zobacz:

Jak narysować włosy?

Jak narysować nos?

Jak narysować usta?

Jak narysować portret? 

Jak narysować twarz – krok po krok

Jak narysować twarz – krok 1

Na kartce papieru rysujemy trzy poziome przerywane linie i jedną pionową, tak jak na obrazku poniżej. Rysowanie twarzy rozpoczynamy od owalu twarzy. Owal twarzy ma przechodzić mniej więcej w połowie naszych linii.

jak narysowac twarz - krok 1
Autor: Redakcja
jak narysowac twarz -  krok 2
Autor: Redakcja
jak narysowac twarz - krok 3
Autor: Redakcja
jak narysowac twarz - krok 4
Autor: Redakcja
jak narysowac twarz - krok 5
Autor: Redakcja
jak narysowac twarz - krok 6
Autor: Redakcja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza