Jak narysować wiewiórkę - krok po kroku? Przykładowy szkic wiewiórki.

2017-08-17 15:37

Narysowanie wiewiórki krok po kroku z naszym szkicem nie sprawi większych trudności dziecku, ani rodzicowi. Jak narysować wiewiórkę – krok po kroku? Nasza instrukcja pokaże ci w jak prosty sposób można narysować samodzielnie małe rude zwierzątko.

jak narysowac wiewiorke - calosc
Autor: Redakcja

Jeśli twoje dziecko lubi rysować i jest kreatywne to motyw wiewiórki jest idealnym wyborem. Czy wiesz że wiewiórki nie zapadają w sen zimowy i nie jedzą chleba? W okresie zimowym wiewiórki mieszkają w dziuplach -  jest to doskonałe schronienie przed wiatrem i zimnem. We wszystkich pozostałych porach roku zamieszkują w kulistych „domkach” zbudowanych z gałęzi, liści i mchu. Poniżej przedstawiamy krok po kroku – jak narysować wiewiórkę. Pomóż dziecku odkryć świat małych zwierzątek, które można spotkać na spacerze.

Jak narysować wiewiórke - krok po kroku?

Jak narysować wiewiórkę – krok 1

Pracę rozpoczynamy od narysowania 5 połączonych ze sobą elementów – na środku największy element (brzuszek), okrągła główka, rączki, nóżki i ogon – kita. Pozwól dziecku na odrobinę samodzielności i przekonaj je, by spróbowało narysować te elementy samemu.

jak narysowac wiewiorke - krok 1
Autor: Redakcja
jak narysowac wiewiorke - krok 2
Autor: Redakcja
jak narysowac wiewiorke - krok 3
Autor: Redakcja
jak narysowac wiewiorke - krok 4
Autor: Redakcja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza