Jak narysować wiewiórkę - krok po kroku? Przykładowy szkic wiewiórki.

2017-08-17 15:37
jak narysowac wiewiorke - calosc
Autor: Redakcja

Narysowanie wiewiórki krok po kroku z naszym szkicem nie sprawi większych trudności dziecku, ani rodzicowi. Jak narysować wiewiórkę – krok po kroku? Nasza instrukcja pokaże ci w jak prosty sposób można narysować samodzielnie małe rude zwierzątko.

Jeśli twoje dziecko lubi rysować i jest kreatywne to motyw wiewiórki jest idealnym wyborem. Czy wiesz że wiewiórki nie zapadają w sen zimowy i nie jedzą chleba? W okresie zimowym wiewiórki mieszkają w dziuplach -  jest to doskonałe schronienie przed wiatrem i zimnem. We wszystkich pozostałych porach roku zamieszkują w kulistych „domkach” zbudowanych z gałęzi, liści i mchu. Poniżej przedstawiamy krok po kroku – jak narysować wiewiórkę. Pomóż dziecku odkryć świat małych zwierzątek, które można spotkać na spacerze.

Jak narysować wiewiórke - krok po kroku?

Jak narysować wiewiórkę – krok 1

Pracę rozpoczynamy od narysowania 5 połączonych ze sobą elementów – na środku największy element (brzuszek), okrągła główka, rączki, nóżki i ogon – kita. Pozwól dziecku na odrobinę samodzielności i przekonaj je, by spróbowało narysować te elementy samemu.

jak narysowac wiewiorke - krok 1
Autor: Redakcja
jak narysowac wiewiorke - krok 2
Autor: Redakcja
jak narysowac wiewiorke - krok 3
Autor: Redakcja
jak narysowac wiewiorke - krok 4
Autor: Redakcja
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE