Horoskop urodzeniowy na 10.6

2019-03-21 12:54

Może się wybić dzięki swym zdolnościom handlowym.

Horoskop
Autor: autor

Jest to człowiek towarzyski, dążący do tego, aby sformułować i wyrazić swe poglądy a także wpłynąć na otoczenie. Dzięki temu gorzej się czuje w samotności, pragnąłby przeto mieć zawsze kogoś koło siebie. Chciałby, aby jego przyjaciele i krewni dzielili jego zainteresowania - ale wewnętrzny niepokój jaki go wypełnia daje się nieraz we znaki. Nieraz przeżywa okresy depresji i przygnębienia, to znowu uszczęśliwiony, radosny - pragnąłby świat cały wypełnić swym szczęściem.
Lubi uznanie i chciałby zostać ocenionym wedle wartości - ale specjalnie jest mu miłe, gdy go ktoś chwali za jego intelekt. Jest to bowiem człowiek istotnie mądry, wyróżniający się swą bystrością i zdolnością pojmowania. Ma on dobrą pamięć i łatwo uczy się wszystkiego. Dzięki wielkiej obrotności, wszechstronnym zdolnościom i wymowie - potrafi zrobić karierę w każdym zawodzie. Zwłaszcza zdolnym jest do handlu i to we wszystkich jego odmianach. Zawód swój jednakże często zmienia, gdyż jest niezdecydowany i chwiejny.
Wadą jego jest, iż wykazuje czasami zbyt mato wiary w siebie, co może mu zaszkodzić. Często inaczej postępuje aniżeli myśli - jest skryty i chytry.
Jest to natura dość zmysłowa, o pewnych upodobaniach w kierunku religijnym lub mistycznym. Wierzy w sny i wizje, interesuje się życiem duchowym - a w ogóle zaciekawia go wszystko, co jest niezwykłe i dziwaczne.
Lubi badania naukowe i nieraz prowadzi współpracę z uczonymi. Urodziny dzisiejsze dają przyjaźń osób wpływowych. Życie jego wypełnia praca i wysiłki, uwieńczone zazwyczaj rezultatami pomyślnymi. Mimo, iż czekają go w życiu zadania dość niemiłe do wypełnienia - przyczyni się jednak swą pracą do dobra ogółu i osiągnie uznanie.
Czego się strzec winien?
Aby jego zamiłowanie do rzeczy dziwacznych i niezwykłych nie zaprowadziło go na tory niebezpieczne.

Urodzeni 10.6:
w roku 1861 - Andrzej Potocki,
w roku 1901 - Jerzy Ziętek,
w roku 1915 - Saul Bellow,
w roku 1922 - Judy Garland,
w roku 1938 - Violetta Villas,
w roku 1950 - Anna Jantar,
w roku 1955 - Jan Łopuszański,
w roku 1965 - Elizabeth Hurley,
w roku 1966 - Artur Żmijewski.

Imieniny :
Bogumił, Edgar, Małgorzata, Mauryn, Nikita, Onufry

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza