Horoskop urodzeniowy na 11.6

2019-03-20 12:54

Lubi hazard i ugania się za szczęściem.

Horoskop
Autor: autor

Ma ambitne dążenia, lubi podróże, a chociaż jest dość zamknięty w sobie - gotów jest zawsze do obrony swych interesów. Jest to jakby siła hamowana, powstrzymywana, zawsze jednak gotowa do natychmiastowego przejawiania się w życiu.
Jest to człowiek poszukujący przygód, wykazujący zamiłowania sportowe. Nie stroni od hazardu i lubi uganiać się za szczęściem w przedsięwzięciach ryzykownych.
Usposobienie jego nie bardzo jest społeczne - woli trzymać się w odosobnieniu od innych... Wynajduje sobie różne rozrywki i przyjemności w sposób całkiem swoisty - nieraz dość oryginalne i niezwykłe.
Wady:
Jest nieostrożny i nie zwraca uwagi zbytniej na to, co robią inni. Mimo aktywności, jaka go ożywia - brak mu nieraz inicjatywy.
Co mu grozi?
Przede wszystkim grozi mu zależność życiowa od innych, z której nie będzie się mógł łatwo uwolnić. Poza tym - jest niedbały i dzięki temu opuści niewyzyskane doskonałe okazje życiowe. Małżeństwa zawiera często dwa, a jedno z nich niezbyt jest szczęśliwe.
Dzieci najczęściej posiada, ale jedno z nich może być dlań źródłem przykrości i czekają go z nim nieporozumienia.
Dziecko dziś urodzone - powinno być traktowane delikatnie i życzliwie; wówczas jego zdolności będą się rozwijać pomyślnie, a charakter da się zmodyfikować odpowiednio. Zbytnia surowość i szorstkie postępowanie mogą tylko spotęgować wady takiego dziecka, a kary cielesne więcej szkodzą jego rozwojowi, aniżeli przynoszą korzyści.

Urodzeni 11.6:
w roku 1864 - Richard Strauss,
w roku 1910 - Jacques Cousteau,
w roku 1935 - Gene Wilder,
w roku 1939 - Jackie Stewart,
w roku 1949 - Frank Beard.

Imieniny :
Anastazy, Barabasz, Barnaba, Feliks, Radomił, Teodozja

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza