Horoskop urodzeniowy na 1.6

2019-03-30 13:50

Jest bystry i pragnie władzy; czekają go podróże dalekie.

Horoskop
Autor: autor

Okazuje duże zdolności w kierunku finansowym.
Zachowanie się jego jest przyjazne i uprzejme, a umysł wykazuje predyspozycję do rządzenia i kierowania innymi ludźmi. Jest to człowiek bardzo ambitny, który czyni wysiłki w celu zajęcia jakiegoś stanowiska wybitnego. Jego charakter jest całkiem swoisty, oryginalny - jaki niełatwo jest należycie zrozumieć.
Doskonały obserwator - posiada dużo wrodzonej bystrości, właściwej ludziom zajmującym w świecie stanowiska kierownicze. Jego zdolności przewidywania są silnie rozwinięte. Ma doskonałe koncepcje. Jego idee o tym, co powinno być dokonane - są słuszne, ale nie zawsze wciela w czyn to, co głosi. Niespokojny, pożąda zmian i stąd życie osiadłe i stałe na jednym miejscu mniej posiada dlań powabu, aniżeli zmiany miejsca pobytu i podróże.
Urodziny dzisiejsze przynoszą też zazwyczaj ewentualność dalekich podróży zagranicznych, które mają nieraz związek z przyjaciółmi. Może zdarzyć się, że człowiek urodzony dzisiaj opuszcza swą ojczyznę i odbywa wędrówki dalekie, niezadowolony z tego, co go otacza. A jednak - grozi mu, że uganiając się za fortuną nieznaną - opuści niewykorzystane okazje prawdziwego szczęścia.
Okazuje dużo przywiązania do swej rodziny - a szczęście jego życiowe związane jest zazwyczaj z życiem rodzinnym.
Wady:
Nieraz podlega, złudzeniom i okazuje pewną chwiejność pod względem zasad moralnych. To samo stosuje się również i do jego życia religijnego. Jest też dość zmysłowym i skłonnym do ekscesów w kierunku zaspakajania swych pożądań. Powinien dążyć do przezwyciężenia swej chwiejności i niezdecydowania, które zwłaszcza w drugiej połowie życia silniej da mu się odczuwać, a także powinien się starać opanować swe drapieżne instynkty.

Urodzeni 1.6:
w roku 1899 - Sergiusz Piasecki,
w roku 1926 - Marilyn Monroe,
w roku 1937 - Morgan Freeman,
w roku 1940 - Rene Auberjonois,
w roku 1944 - Andrzej Rosiewicz,
w roku 1953 - Dorota Stalińska,
w roku 1959 - Alan Wilder,
w roku 1974 - Alanis Morisette,
w roku 1976 - Szymon Ziółkowski.

Imieniny :
Alfons, Alfonsyna, Bernard, Fortunat, Gracjana, Hortensjusz, Jakub, Justyn, Konrad, Konrada, Magdalena, Nikodem, Symeon, Świętopełk

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza