Horoskop urodzeniowy na 2.6

2019-03-29 12:54

Jest doskonałym polemistą - niechaj się jednak strzeże powierzchowności.

Horoskop
Autor: autor

Odznacza się swą inteligencją. Pragnie on wszystko ująć przy pomocy myśli, rozumuje i wyjaśnia bardzo wymownie, wykazując zdolności krasomówcze i umiejętność w dowodzeniu. Jest to doskonały polemista. Posiada również i zdolności satyryczne i zręcznie potrafi bronić swego zdania, argumentując z wielkim sarkazmem i dowcipem. Prawdę powiedziawszy - nieraz też zbytnio pewnym jest swej mądrości - wydaje mu się bowiem, że zawsze tylko on ma słuszność i że wie wszystko!
Każdą rzeczą się interesuje i na wszystkim zna się po trochu - ale też najczęściej niczym nie zajmie się gruntownie... Na jakiś czas daje mu zadowolenie to nieustanne zmienianie przedmiotów zainteresowania, potem jednakże napastuje go rozczarowanie. Skłonnym jest do częstego zmieniania swego zdania. Nieraz też waha się pomiędzy dwoma wręcz przeciwnymi poglądami. Ta podwójność często występuje w jego życiu, a i kobiety dzisiaj urodzone nieraz przeżywają dwa małżeństwa lub też kilka dłuższych związków. Jednakże trzeba wyjaśnić, że mimo całej zmienności psychiki człowieka dziś urodzonego - uczucia jego są prawe i stałe - jest to bowiem człowiek szlachetny. Pełen nadziei, żyje więcej myślami aniżeli zmysłami i układa sobie ciągle projekty na przyszłość.
Lubi też eksperymentować i okazuje zdolności do mechaniki.
Obrotny, intelektualny, pełen temperamentu, dobry mówca - jest jednocześnie nieufnym i wahającym się. Może osiągnąć pewne uznanie społeczne dzięki swej działalności filantropijnej.
Co mu grozi?
Przede wszystkim grozi mu utrata osób ukochanych lub rozejście się z nimi. Wskutek okoliczności nie dających się przewidzieć - ominą go rozmaite pomyślne okazje życiowe. Dzięki swej lekkomyślności - może się narazić na przykrości i straty.

Urodzeni 2.6:
w roku 1857 - Edward William,
w roku 1901 - Tadeusz Lityński,
w roku 1904 - Johnny Weissmuller,
w roku 1936 - Sally Kellerman,
w roku 1944 - Marvin Hamlisch.

Imieniny :
Efrem, Erazm, Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna, Mikołaj, Nicefor, Piotr, Racisław

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza