Horoskop urodzeniowy na 3.6

2019-03-28 12:54

Lubi zmieniać miejsce pobytu i zawód.

Horoskop
Autor: autor

Bystry, wielomówny, ruchliwy, lubi podróże, zmiany miejsca pobytu i w ogóle wykazuje pewne skłonności do prowadzenia życia koczowniczego.
Władczy, niespokojny, aktywny, pełen energii - okazuje zdolności dyplomatyczne i potrafi umiejętnie kierować różnymi zawikłanymi życiowymi sprawami, w których się świetnie orientuje dzięki swej przenikliwości.
Nieraz okazuje pewną dumę rodową - chociaż na ogół chętnie się poświęca dla innych, a dzięki swej wrażliwości i dużej uczuciowości - może łatwo zostać wywiedziony w pole. Ale trzeba również zaznaczyć, że jego charakter wykazuje pewną podwójność - raz jest serdeczny, przyjacielski i wywierający wpływ przyciągający na innych - to znowu jest obojętny, oziębły, kapryśny.
Zawód dlań najlepszy związany z pracą umysłową, drukarstwem, dziennikarstwem, nauczaniem lub podróżami. Okazuje również niezwykłą zręczność w pracach ręcznych i zdolności artystyczne.
Wady:
Jest nieco mściwy, skryty, drażliwy i zbyt łatwo się unosi. Lubi jałowe dyskusje i spory bezprzedmiotowe. Wady te przejawiają się silniej u osób urodzonych podczas dnia.
Należy jednakże podkreślić, iż jego zdolności umysłowe są niezwykłe, i może on dzięki wykształceniu i kulturze rozwinąć się bardzo wysoko, do czego, zresztą pcha go pęd wewnętrzny.
Co mu grozi?
Współpraca i związki z innymi okażą się dlań dość niebezpieczne. Z powodu nieustalonych dostatecznie celów życiowych, zbytniej zmienności, czy to wewnętrznej, czy też spowodowanej przez wydarzenia życiowe - może się w końcu okazać, iż nie dopnie swych zamiarów. W takim wypadku jego życie, bezpożyteczne zarówno dla niego samego jak i dla innych - upływa mu zazwyczaj na zabawach i rozrywkach.

Urodzeni 3.6:
w roku 1881 - Juliusz Rómmel,
w roku 1906 - Josephine Baker,
w roku 1922 - Wiesław Michnikowski,
w roku 1950 - Suzi Quatro,
w roku 1953 - Krzysztof Jaroszyński,
w roku 1955 - Jolanta Kwaśniewska.

Imieniny :
Cecyliusz, Ferdynand, Klotylda, Konstantyn, Laurencjusz, Laurentyn, Laurentyna, Leszek, Paula, Tamara, Wawrzyniec

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza