Horoskop urodzeniowy na 4.6

2019-03-27 12:54

Lubi zmieniać miejsce pobytu i zawód.

Horoskop
Autor: autor

Potrafi doskonale argumentować i dowodzić - a dzięki temu wywiera wpływ dość znaczny na swe otoczenie. W ogóle jest to człowiek o głowie otwartej, specjalnie uzdolniony w kierunku filozoficznym. Umysł jego niezwykle bystry i subtelny - nie pozbawiony jest również i chytrości.
Interesują go zawsze rzeczy najnowsze i najbardziej postępowe - a gdy coś utraciło swój posmak nowości - przestaje go interesować. Szuka on wówczas nowych dziedzin dla swej ekspansji umysłowej. Dzięki swym wybitnym zdolnościom dostosowywania się do warunków i potrzeb życiowych - łatwo może osiągnąć wyniesienie. Trzeba jednakże dodać, że nie lubi wszelkiej pracy zbyt jednostajnej i monotonnej, któraby nie dawała dostatecznego pola do popisu jego zdolnościom intelektualnym.
Dzięki swemu przyjemnemu charakterowi - jest dość lubianym przez otoczenie. Dużo korzysta w swych podróżach - zarówno umysłowo jak i materialnie.
Wady:
Usposobienie jego jest jednak dość dysharmonijne. Waha się, wątpi i często podlega złudzeniom - z czym walczyć powinien. Pragnie bardzo zrobić majątek i nie przebiera w środkach, jakie mogą go do tego doprowadzić.
Co mu grozi?
Chociaż jest bardzo ostrożnym i dba o siebie zarówno jak i o swe interesy - może zarówno zostać oszukanym przez innych, jak też i zawieść się na swych własnych zdolnościach.
Czego się strzec winien?
Z powodu braku skrupułów, jaki okazuje ubiegając się za korzyściami materialnymi - może popaść w niebezpieczne sytuacje życiowe.
Dziecko dziś urodzone - powinno być kierowane wpływem miłości. Gdyby jego wychowawcy nie odczuwali - niechaj mimo wszystko unikają postępowania szorstkiego. Na dziecko dziś urodzone najłatwiej bowiem oddziaływać przez jego myśli i rozwój umysłowych zdolności. Jego umysł jest bowiem bardzo rozwinięty, pojemny i łatwo wszystko pojmuje.

Urodzeni 4.6:
w roku 1917 - Robert Merrill,
w roku 1924 - Dennis Weaver,
w roku 1936 - Bruce Dern,
w roku 1944 - Michelle Phillips,
w roku 1975 - Angelina Jolie.

Imieniny :
Bazyliusz, Dacjan, Franciszek, Gościmił, Karol, Karp, Kwiryna

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza