Horoskop urodzeniowy na 5.6

2019-03-26 12:54

Albo będzie jednostką wybitną - albo pechowcem.

Horoskop
Autor: autor

Charakter jego jest bardzo obrotny, a usposobienie ekscentryczne. Wynalazszczy, bystry - wyróżnia się swymi zdolnościami umysłowymi. Inteligentny, aktywny, o usposobieniu niespokojnym, samowolnym - łatwo wywołuje nieporozumienia.
Jest to człowiek, który może być albo jednostką wybitną - albo też mniej niż przeciętną. Albo odznaczy się niezwykle dzięki swym studiom, pracy umysłowej i dzięki swej wiedzy wszechstronnej - albo też będzie prowadzić życie bezładne, pełne zamieszania i chaosu. Zabiera się do wielu rzeczy naraz i często więcej zaczyna, aniżeli może doprowadzić do pomyślnego zakończenia. Nieraz też zdarza się, iż rozpoczęta praca przestaje go interesować i wówczas porzuca ją i zabiera się bez skrupułów do innej roboty.
Tak urodzeni ludzie odgrywają często pewną rolę w życiu politycznym, artystycznym, dziennikarskim - jako wynalazcy lub literaci.
Wady dzisiejszych urodzin - to nieszczerość, a człowiek tak urodzony nieraz mija się z prawdą. Czyni to zresztą najczęściej pod wpływem swej wyobraźni, która nie pozwala mu dostrzec rzeczy takimi jakie są naprawdę, lecz ukazuje wszystko w różowym świetle jego pragnień.
Miewa on pomysły chaotyczne, a jego plany i projekty nie mają dość siły i wskutek tego nie uwieńczy ich powodzenie. Wykazuje też pewną podwójność charakteru - inny jest w słowach, a inny w uczynkach.
Choroby jakie przywiązane są do urodzin dzisiejszych - to pewna ewentualność cierpień płucnych, czemu można przeciwdziałać przez ćwiczenia oddechowe i gimnastykę, co wywiera w ogóle wielce dobroczynny wpływ na zdrowie osób dziś urodzonych. Trzeba również dążyć do spokoju i harmonii - gdyż zamieszanie i niepokój psychiczny ujemnie odbija się na stanie zdrowia i w końcu może się przejawiać jako choroba organizmu.

Urodzeni 5.6:
w roku 1723 - Adam Smith,
w roku 1883 - John Maynard,
w roku 1928 - Tony Richardson,
w roku 1970 - Izabella Scorupco,
w roku 1971 - Mark Wahlberg.

Imieniny :
Bonifacy, Bończa, Dobrociech, Dobromir, Dobrymir, Nikanor, Waleria, Walter

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza