Horoskop urodzeniowy na 6.6

2019-03-25 12:54

Wymowny, obrotny - skłonny jest do krańcowości.

Horoskop
Autor: autor

Ma doskonałą pamięć. Cokolwiek usłyszy lub przeczyta - zachowuje w pamięci i umie to odpowiednio zużytkować we właściwej porze. Łatwo potrafi dostosowywać się do wszelkich okoliczności. Może być doskonałym agentem lub kupcem. Najchętniej zajmuje takie stanowisko, na którym może wykazać się ze swą zręcznością wymowy lub pióra, w przynoszeniu najświeższych wiadomości przy nauczaniu innych itp. Tak rodzi się wielu wybitnych literatów, dziennikarzy, wydawców i artystów.
Jest to człowiek usposobiony pokojowo i pragnie przyjść innym z pomocą, spełniając uczynki, które posłużą dla ogólnego dobra. Zakres jego prac jest zazwyczaj dość szeroki - nieraz pragnąłby znajdować się w dwóch miejscach naraz. Jego sposób zachowania się ufny i przyjacielski - za chwilę może się zmienić i stać się zamkniętym w sobie, zwlekającym, oziębłym. Zresztą przeważnie jest w dobrym nastroju i usposobionym jest przychylnie do innych ludzi.
Jest zmysłowy i może podlegać silnym wzruszeniom. Okazuje skłonność do krańcowości i przebierania miary. Zazwyczaj tak się w życiu składa, że chociaż wiele pracuje - nie osiąga jednakże przez to wielkich korzyści.
Co mu grozi?
Że plany, jakie układa są niedostatecznie obmyślane i nie będą się pomyślnie realizować. Może się również okazać, że prace jakie przedsiębierze - nie są celowe i dla tego też nie osiągnie dzięki nim powodzenia. Czy to z powodu braku zdolności przewidywania, czy też ze względu na okoliczności od niego niezależne - w każdym razie może go spotkać niepowodzenie, a z jego projektów i zamiarów tylko niewiele dojdzie do skutku.

Urodzeni 6.6:
w roku 1599 - Diego Velazquez,
w roku 1799 - Alexander Puszkin,
w roku 1841 - Eliza Orzeszkowa,
w roku 1867 - Frank Lloyd,
w roku 1875 - Thomas Mann,
w roku 1875 - Walter Percy,
w roku 1880 - Norbert Barlicki,
w roku 1936 - Roman Wilhelmi,
w roku 1956 - Bjorn Borg,
w roku 1960 - Steve Vai.

Imieniny :
Benignus, Dominika, Klaudiusz, Laura, Laurenty, Norbert, Norberta, Paulina, Symeon, Więcerad

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza