Horoskop urodzeniowy na 7.6

2019-03-24 12:54

Niechaj nie rozprasza swych sił niepotrzebnie.

Horoskop
Autor: autor

Zakres jego zainteresowań umysłowych jest dość szeroki - przyciąga go nauka i sztuka, chętnie jednak prześlizguje się tylko po ich powierzchni, chociaż potrafi sobie nadać pozór rzeczoznawcy...
Ruchliwy, nieco niespokojny, jest to jednakże człowiek zdolny, energiczny, władczy, nakazujący posłuszeństwo. Jest dość skryty - a przytym interesuje się wszystkim co niejasne, niezwykle, ukryte, niecodzienne.
Potrafi kochać z całym oddaniem się i poświęcać się w miłości.
Może być doskonałym reprezentantem jakiejś firmy lub towarzystwa, dobrym agentem, pośrednikiem, popularyzatorem. Może też zostać zdolnym uczonym lub dobrym kapłanem. Jego bracia obierają nieraz karierę artystyczną.
Wady:
Z moralnego punktu widzenia jego charakter jest zbytnio poddającym się i zbyt ustępliwym. Łatwo podpada pod wpływ pochlebców i wówczas pozwala im sobą kierować.
Co mu grozi?
Że siły swe będzie rozpraszać w wielu kierunkach, i nie osiągnie spodziewanych pomyślnych rezultatów. Grozi mu również skaleczenie. Jest nie zawsze praktycznym - a jego nierealne projekty nie mogą mu przynieść - rzecz prosta - korzyści.
Jak wychować dziecko dziś urodzone?
Należy mu zaszczepiać skłonność do prostolinijności, w postępowaniu i przyzwyczajać do tego, aby nie ulegało podszeptom próżności. Przede wszystkim należy dążyć do rozwinięcia w takim dziecku jasnego uświadomienia, do czego okazuje duże zdolności.
Choroby:
Człowiek dnia tego urodzony jest nerwowy i drażliwy. Łatwo może się przemęczyć i przepracować, a wówczas podlega stanom zamieszania i konfuzji, co odbija się ujemnie na jego zdrowiu.

Urodzeni 7.6:
w roku 1848 - Paul Gaugin,
w roku 1873 - Wacław Tokarz,
w roku 1930 - Leszek Moczulski,
w roku 1940 - Tom Jones,
w roku 1952 - Liam Neeson,
w roku 1958 - Prince,
w roku 1965 - Robert Janson,
w roku 1981 - Anna Kurnikowa.

Imieniny :
Antoni, Ariadna, Ciechomir, Jarosław, Lukrecja, Paweł, Robert, Roberta, Wiesław, Wisław

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza