Horoskop urodzeniowy na 8.6

2019-03-23 12:54

Potrafi utorować sobie drogę w życiu.

Horoskop
Autor: autor

Charakter jego jest nieco kobiecy, o naturze podwójnej, zmiennej. Obrotność, zdolność dostosowywania się, ruchliwość umysłu i zręczność fizyczna - to jego najcharakterystyczniejsze cechy.
Jest to człowiek pracowity, a jego umysł jest aktywny, subtelny, bystry, szybko pojmujący i... chytry.
Nadmiar energii intelektualnej jaka go wypełnia - musi znaleźć sobie ujście w życiu. Ożywia go pragnienie rozmaitości i antypatia do powtarzania tych samych rzeczy - dzięki czemu, gdy osiągnie odpowiedni rozwój - może osiągnąć wspaniale rezultaty w nauce doświadczalnej, literaturze lub sztuce.
Potrafi utorować sobie własną drogę w życiu i osiągnąć swe cele, nakazując innym szacunek. Odznacza się swymi zdolnościami finansowymi i handlowymi, a w tym kierunku może osiągnąć powodzenie. Możność działania, okazywania swej przedsiębiorczości oraz przejawiania swej indywidualności w czynie zawsze sprawia mu przyjemność i daje zadowolenie.
Niewątpliwie jest to człowiek pożyteczny i przyjemny - a jego misją jest uczynienie życia bardziej przyjemnym i interesującym zarówno dla siebie samego jak i dla innych.
Czego się strzec winien?
Łatwo ulega przemęczeniu z powodu swej wrażliwej intelektualnej natury, a także i nadmiernej gorliwości i przejmowania się wykonywaną pracą.
Dziecko dziś urodzone jest wrażliwe i delikatne, należy z nim postępować łagodnie. Później, gdy dorośnie, staje się taki człowiek dość samowolnym, pozostając jednakże ustępliwym i dostosowującym się do warunków.

Urodzeni 8.6:
w roku 1810 - Robert Schumann,
w roku 1860 - Józef Weyssenhoff,
w roku 1886 - Andrzej Tretiak,
w roku 1918 - Robert Preston,
w roku 1940 - Nancy Sinatra,
w roku 1941 - Zygmunt Smalcerz,
w roku 1946 - Piotr Fronczewski,
w roku 1951 - Kora,
w roku 1955 - Tim Berners-Lee,
w roku 1961 - Nick Rhodes,
w roku 1983 - Dominik Bereta.

Imieniny :
Karp, Maksym, Medard, Seweryn, Wilhelm, Wyszesław

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza