Horoskop urodzeniowy na 9.6

2019-03-22 12:54

Niechaj się przygotuje, na zmienne koleje losu.

Horoskop
Autor: autor

Wyróżnia się swym pożądaniem wiedzy, miewa oryginalne pomysły i idee, a bywa również gorącym zwolennikiem sztuk pięknych i literatury. W ogóle jego zdolności umysłowe są duże, zarówno w kierunku czysto naukowym jak i we wszystkim, co dotyczy komunikacji, handlu, prawa. Dzięki zdolnościom dyplomatycznym - zręcznie przeprowadza w życiu swe projekty.
Jego poczynania zyskują często pewną popularność, gdyż jest to człowiek posiadający usposobienie społeczne i humanitarne. Okazuje zamiłowanie do podróżowania, zajmuje się wieloma rzeczami naraz - natomiast praca systematyczna i wytrwała mniej go pociąga. Podobnie jak podlega zmianom w swym zawodzie i skłonnościach - również jego stan posiadania i warunki materialne podlegają wahaniom. To też w życiu przechodzi od niedostatku do bogactwa, a potem znowu dają mu się we znaki materialne braki. Straty i zyski, porażki życiowe i triumfy - zmieniają się kolejno i tworzą w całości życie dość niespokojne. Mimo tych wszystkich zmian - najczęściej tak się ułoży w życiu, że w końcu osiągnie dobrą sytuację, na której będzie się cieszyć pewnym uznaniem i powodzeniem.
Wady najgłówniejsze urodzin dzisiejszych - to uleganie złudzeniom i wytworom własnej fantazji, oraz brak umiejętności przewidywania, co w rezultacie daje straty materialne.
Co mu grozi?
Może być w życiu narażonym na niebezpieczeństwa tajne, które trudno naprzód określić. Dzięki zmianom majątkowym, o jakich mówiliśmy uprzednio - może być narażony na nieoczekiwaną biedę. Kobieta dziś urodzona - nie zawsze cieszy się dobrym zdrowiem. Życie nieraz przynosi jej ewentualność dwóch małżonków, przeważnie jedno niezbyt szczęśliwe.

Urodzeni 9.6:
w roku 1595 - Władysław IV,
w roku 1910 - Robert Cummings,
w roku 1927 - Zdzisław Maklakiewicz,
w roku 1947 - Bohdan Smoleń,
w roku 1951 - Bonnie Tyler,
w roku 1963 - Johnny Depp,
w roku 1975 - Bartosz Żukowski,
w roku 1981 - Natalie Portman.

Imieniny :
Bernard, Felicjan, Pelagia, Pelagiusz

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza