Horoskop urodzeniowy na 16.4

2019-03-15 12:16

Pewien jest swego zwycięstwa a przykładem swym działa na innych.

Horoskop
Autor: autor

Stara się wszystkich pobudzić swym przykładem do czynu. To też otoczenie najczęściej okazuje mu zaufanie i poddaje się jego kierownictwu. Jest to bowiem człowiek władczy, rządzący innymi, dążący do tego, aby się wybić za wszelką cenę. Jest tak postępowo nastrojony, że pragnie odrzucić wszelkie więzy tradycyjne - a nieraz nawet zrywa ze swą rodzina. Bez żadnego wahania staje na czele innych - jest to jak gdyby jego prawo przyrodzone. Trzeba jednakże dodać, że odznacza się również wielkim poczuciem odpowiedzialności, jaką ponosi na swym kierowniczym stanowisku. Dąży on bowiem do tego, aby oddziaływać na swe otoczenie, a gdy jest dostatecznie rozwinięty umysłowo i moralnie - może okazać mistrzostwo w rządzeniu innymi, a nawet i geniusz twórczy. Natomiast nierozwinięty - okazuje najczęściej tylko arogancję połączoną z ignorancja. W każdym razie jest zawsze pewny swego zwycięstwa, a doświadczenie życiowe przychodzi mu zbierać w rozmaitych dziedzinach. Jego ideały nie są skomplikowane - lecz nigdy nie są połowiczne. Nie może być żadnej wątpliwości co do tego, po jakiej stronie się opowie. Zawód jego powinien być związany z polityką, życiem społecznym - chociaż w wojskowości, w przemyśle i technice również może osiągnąć powodzenie. Gdy opanuje i zwycięży swe namiętności - może osiągnąć wpływy i znaczenie i zajęć w końcu stanowisko wybitne. Zwłaszcza dotyczy to wieku późniejszego, w którym zazwyczaj osiąga jakąś wyniesioną pozycję życiowa. Po walkach życiowych osiągnie wówczas nareszcie spokój. Cieszy się wówczas uznaniem innych, godności wpływami - a nieraz przypada mu to wszystko nawet tylko z racji jego dobrego urodzenia - bez specjalnych wysiłków. Co mu grozi. Że brak wytrwałości lub też przezorności sprowadzi na niego katastrofę i nie będzie się mógł utrzymać na swym wysokim stanowisku.

Urodzeni 16.4:
w roku 1858 - Stanisław Barcewicz,
w roku 1867 - Wilbur Wright,
w roku 1889 - Charlie Chaplin,
w roku 1915 - Tadeusz Kantor,
w roku 1921 - Peter Ustinov,
w roku 1923 - Alina Janowska,
w roku 1939 - Dusty Springfield,
w roku 1955 - Ellen Barkin,
w roku 1959 - Jacek Borkowski,
w roku 1964 - Piotr Gąsowski

Imieniny :
Benedykt, Bernadetta, Cecyl, Cecylian, Charyzjusz, Erwin, Erwina, Julia, Ksenia, Lambert, Lamberta, Nikita, Nosisław, Patrycy, Urban.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza