Horoskop urodzeniowy na 17.4

2019-03-14 12:16

Uzdolniony wszechstronnie, zręcznie przemawia publicznie i zyskuje zwolenników. Trzyma się uporczywie swych celów w życiu.

Horoskop
Autor: autor

Cechuje go wielka aktywność w połączeniu z przedsiębiorczością. Jest to człowiek przyjemny, usposobiony pokojowo, szlachetny, nieraz utalentowany. Potrafi on bardzo zręcznie przemawiać publicznie i posiada łatwość stylu. Jest to bowiem natura bogato obdarzona przez opatrzność - człowiek uzdolniony wszechstronnie. Poważny, rozmyślający, zamknięty w sobie - jasno i wyraziście określa swe zasadnicze cele życiowe i zazwyczaj dąży do nich z wytrwałością, której jednak nie okazuje w rzeczach drobniejszych. Dzięki swej uprzejmości i dobroci serca - przyciąga do siebie licznych przyjaciół i zwolenników, a dzięki ich radom i wskazówkom - potrafi umiejętnie wykorzystać sytuacje życiowe i osiągnąć dobre stanowisko. Powodzenie również czeka go przez kobiety - a zwłaszcza jedna bogata kobieta może odegrać w jego życiu wybitną rolę. Chociaż doskonale potrafi robić projekty i układać plany, ujmując wszystko w liniach ogólnych i zasadniczych - w wykonaniu ich jednak nie zawsze okazuje potrzebną cierpliwość i dzięki temu wcielanie w czyn swych pomysłów powinien zostawić innym. Jego impet do pracy fest tak duży, że pragnie on natychmiast wcielić w życie każdy swój projekt. Gdy mu się to nie udaje - lub też gdy natrafia na zbyt wielkie trudności - porzuca daną pracę i natychmiast zabiera się do czegoś innego. Dbając o linię ogólna - nie troszczy się o drobiazgi. Do czego powinien dążyć - do opanowania swych namiętności, których wybuchy sprowadzają zakłócenia w jego życiu. Skoro je opanuje - zapewni mu to spokój i szczęście, a po walkach życiowych osiągnie wreszcie zadowolenie i wypoczynek. Zdrowie jego jest zazwyczaj dość dobre, a organizm mocny. Niechaj się strzeże przepracowania lub nadmiernej aktywności, co powoduje bezsenność i bóle głowy.

Urodzeni 17.4:
w roku 1894 - Nikita Chruszczow,
w roku 1925 - Stefan Treugutt,
w roku 1942 - Teresa Budzisz-Krzyżanowska,
w roku 1947 - Marcin Święcicki,
w roku 1949 - Waldemar Kocoń,
w roku 1951 - Olivia Hussey,
w roku 1955 - Jan Borysewicz,
w roku 1975 - Victoria Beckham

Imieniny :
Anicet, Innocenta, Innocenty, Jakub, Józef, Klara, Radociech, Robert, Roberta, Rudolf, Rudolfa, Rudolfina, Stefan

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza