Horoskop urodzeniowy na 10.1

2019-01-22 13:50

Wierzy w siebie i działa na własną rękę.

Horoskop
Autor: autor

Spokojny, niezależny, nieugięty - sam stoi wytrwale pośród największych zamieszek i ścierających się sił życia. Jego wrogowie sami się niszczą w bezskutecznych wysiłkach dosięgnięcia go lub zaszkodzenia mu w jakikolwiek sposób.
Jest to charakter niezwykle pewny siebie i oryginalny. Przejawia dużą przedsiębiorczość w zdobywaniu majątku. Nie lubi hałaśliwych objawów czułości i demonstracji uczuciowych.
Do czego powinien dążyć?
Ponieważ skłonny jest do wielomówności - niechaj przede wszystkim stara się rozbudzić w sobie chęć milczenia i rozmyślania. Powinien również starać się odzwyczaić od swych surowych, szorstkich i potępiających sądów.
Zazwyczaj osiąga wiek późny, a nawet przy końcu życia zachowuje jeszcze w pełni swe zdolności i przejawia dużą aktywność. W młodości życie nie szczędzi mu goryczy, ale później jego sytuacja ustala się stopniowo.
Największe niebezpieczeństwo dla zdrowia stanowi jego niezwykła ambicja. Gdy go spotykają pod tym względem rozczarowania lub też, gdy jego nadzieje zostaną zawiedzione - wówczas staje się niezadowolony i ponury, co łatwo może w konsekwencji sprowadzić ataki żółciowe lub rozstrój żołądka.
W życiu późniejszym, gdy jego warunki się poprawia - może mu dać się we znaki artretyzm. Skoro jednak powodzenie materialne każe na siebie czekać, a wąskie horyzonty życiowe nie pozwalają mieć nadziei na lepsze perspektywy finansowe - wówczas jego depresja i ponurość może się przerodzić w melancholię. Najlepsze na to lekarstwo - to nadzieja i wesołe towarzystwo. Zmiana miejsca pobytu również może wywrzeć wpływ dodatni, aby tylko mógł uniknąć samotności i miał przed sobą możliwości rozrywek towarzyskich.
Trzeba dodać, że wybiera na swój pobyt zawsze miejsca uczęszczane przez jak najlepsze towarzystwo i nikt tak nie interesuje się plotkami o osobach wybitnych jak właśnie on.

Urodzeni 10.1:
w roku 1883 - Aleksiej Tołstoj,
w roku 1892 - Melchior Wańkowicz,
w roku 1907 - Seweryn Pollak,
w roku 1925 - Florian Siwicki,
w roku 1945 - Rod Stewart,
w roku 1949 - George Foreman,
w roku 1951 - Wiktor Zborowski.

Imieniny :
Agaton, Dobrosław, Jan, Nikanor, Paweł, Wilhelm

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza