Horoskop urodzeniowy na 1.1

2019-04-15 13:50

Mądry, rozważny, cierpliwy - jest urodzonym przywódcą i organizatorem.

Horoskop
Autor: autor

Ostrożny, opanowany - lubi studiować poważne zagadnienia. Tam, gdzie inni nie dostrzegają nic zgoła - on widzi ważne wskazówki dotyczące biegu wydarzeń życiowych.
Jest to człowiek rozważny, a jego życie i dzieło skoncentrowane jest w pracy ukrytej przed wzrokiem tłumu. Stara się wszelkimi sposobami utrzymać swe zdobycze materialne i czyni wysiłki, aby nie stracić majątku - ale mimo to grożą mu straty i to poważne. Ludzie zajmujący się głębokimi filozoficznymi spekulacjami i niezwykłymi studiami cieszą się jego zaufaniem. Usposobienie jego jest opiekuńcze - troszczy się o dobrobyt i powodzenie innych. Jest to człowiek szlachetny - dobroczyńca ubogich i obrońca bezbronnych. Nie lubi pochlebstw. Ma zamiłowanie do polowania. Chętnie dużo mówi, ale daru wymowy nie posiada.
Czego się strzec winien?
Niechaj unika wszystkiego, co zbyt ekscentryczne i nie oddala się zbytnio od wymagań logiki i zdrowego rozsądku. Niechaj się strzeże niebezpieczeństw, które mogą mu grozić w nocy.
Ambitny - dąży w życiu nieustannie naprzód. Cel swój życiowy osiąga przeważnie przez wytrwałą pracę, dzięki swej pilności i pracowitości. Nieraz też czuje się pokrzywdzonym lub wydaje mu się że jego zasługi zbyt mało są uznawane co powoduje dużo niepotrzebnego podrażnienia. Mimo, że naogół jest bardzo poważny - ma poczucie dowcipu i lubi czytać humorystyczne opowieści.
Wady tych urodzin: mściwość, zaciętość, ponurość.
Zalety: sprawiedliwość, czystość, prawość, pracowitość.
Kobieta w dniu tym urodzona jeszcze lepiej prowadzi interesy od mężczyzny jest bardzo dyskretną, ostrożną i oszczędną panią domu okazując dużo dobrego smaku w urządzeniu mieszkania oraz zręczność w prowadzeniu gospodarstwa. Potrafi ona sprawować skutecznie rządy nad innymi i może stać na czele instytucji zatrudniającej wielu ludzi.
Kto w tym dniu - posiada przyrodzone zdolności pedagogiczne i cierpliwie zajmuje się najdrobniejszymi szczegółami. Taki nauczyciel dobrze sobie zdaje sprawę ze zdolności swych uczniów i nie wymaga od dziecka siedmioletniego tego, co może dokonać dziecko starsze. Bardzo praktyczny w swych metodach nauczania - jest uprzejmy dla swych uczniów, którzy mu są oddani i pragną uczynić jak największe postępy jedynie tym celu, aby mu się przypodobać.

Urodzeni 1.1:
w roku 1467 - Zygmunt I,
w roku 1857 - Wojciech Kossak,
w roku 1909 - Zbigniew Uniłowski,
w roku 1937 - Janusz Michałowski,
w roku 1943 - Marian Opania,
w roku 1950 - Morgan Fisher,
w roku 1958 - Wiesław Kaczmarek.

Imieniny :
Maria, Masław, Mieczysław, Mieczysława, Mieszko, Odyseusz

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza