Horoskop urodzeniowy na 12.1

2019-01-20 13:50

Jest subtelny i błyskotliwy a praca jego może wydać doskonałe rezultaty.

Horoskop
Autor: autor

Czeka go powodzenie w każdym zawodzie, który wymaga stałych wysiłków i pracowitości - dzięki czemu może zdobyć bogactwo. Okazuje duże ambicje życiowe, potrafi umiejętnie zawierać umowy i kontrakty oraz kierować dużymi przedsiębiorstwami. Ma zdolności do literatury, nauki i sztuki stosowanej.
Gdyby się ograniczył w życiu do celów czysto praktycznych, jak np. do handlu lub przemysłu - osiągnie w nich doskonałe rezultaty. Gdy umysł jego wzniesie się w świat ducha - może osiągnąć wysoki rozwój twórczy i uświadomienie.
Zamiłowany w reformach - nie jest to bynajmniej człowiek powierzchowny lecz poszukiwacz głębi. Potrafi doskonale prowadzić jakieś spekulacje na wielka skalę i kierować przedsięwzięciami niezwykle skomplikowanymi.
Na co choruje?
Jego wszelkie dolegliwości fizyczne powstają z depresji i melancholii, a stopniowo mogą się do tego dołączyć zaburzenia w systemie trawienia. Najlepszym lekarstwem przeciwdziałającym chorobom jest ufność, nadzieja oraz wesołe towarzystwo. Gdy raz już poddał się swemu największemu wrogowi - depresji - wówczas zmiana zajęcia i otoczenia może mu oddać wielkie usługi.
W życiu nieraz ma zajęcia podwójnego rodzaju. Bardzo pracowity - może się wyróżnić w zakresie życia społecznego - jako szef administracji komunalnej lub państwowej potrafi umiejętnie łagodzić antagonizmy społeczne. Wie on dobrze, że tam, gdzie żyją większe zbiorowiska ludzkie, musi przeważać głos większości, a dzięki zdolności przekonywania - udaje mu się osiągnąć harmonię zarówno towarzyską, jak i społeczną. Chętnie opiekuje się innymi i udziela im swych wskazówek.
Trudno jest rozbudzić jego entuzjazm, lecz gdy raz porwie się do czynu - wówczas jego rozmach potęguje się stopniowo, a kontakt z szerszymi warstwami ludności powiększa jego siłę wewnętrzną i wiarę w zwycięstwo. Toteż może się zdarzyć, że entuzjazm tłumu wyniesie tak urodzonego człowieka na czoło jakiegoś ruchu społecznego, który wyszedł z początkowych stadiów i dąży do osiągnięcia swego maksimum. Wówczas - dzięki swemu taktowi i subtelności, jakie zachowuje nawet w najcięższych kryzysach - człowiek w dniu tym urodzony może zyskać uznanie ogólne i pochwały.

Urodzeni 12.1:
w roku 1876 - Jack London,
w roku 1878 - Bolesław Leśmian,
w roku 1893 - Hermann Goering,
w roku 1904 - Arkadiusz Piekara,
w roku 1959 - Per Gessle,
w roku 1974 - Melanie C.

Imieniny :
Antoni, Arkadiusz, Arkady, Benedykt, Czech, Czechasz, Czechoń, Czesław, Czesława, Ernest, Ernestyn, Greta, Reinhold, Tycjan

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza