Horoskop urodzeniowy na 14.1

2019-01-18 13:50

Uczuciowy, namiętny - może okazać zdolności literackie lub artystyczne.

Horoskop
Autor: autor

Jest to natura miła, delikatna, o usposobieniu szlachetnym. Jego umysł jest głęboki i subtelny, a chociaż nieraz trzyma się ustalanych poglądów i ogólnie przyjętych wierzeń - trafnie rozumuje, przejawiając zdolność do koncentracji i logiczność. Nierzadko taki człowiek obdarzony bywa jakimiś zdolnościami twórczymi, literackimi, muzycznymi, a wykazuje również zdolności do mechaniki.
Typ rozwinięty jest usposobiony filantropijnie, wierny, lojalny, poświęcający się, uprzejmy, wykazuje wytrwałość i umiejętność w dostosowywaniu się.
Przejawia w życiu dużo ostrożności, zwłaszcza w sprawach pieniężnych oraz w interesach wszelkiego rodzaju. Może osiągnąć powodzenie na wyższych stanowiskach administracyjnych, w służbie państwowej, kierując jakimiś większymi przedsiębiorstwami, a dzięki swym doskonałym zdolnościom pedagogicznym może również z powodzeniem obrać karierę nauczyciela. Jego zdolności dyplomatyczne dopomagają mu w robieniu interesów.
Chociaż nie chce dać tego poznać po sobie - jest bardzo uczuciowy i namiętny.
Jego wadą największą jest temperament wyjątkowo zmysłowy, oddany miłości i rozkoszy. Nieraz też nie potrafi utrzymać na wodzy swych uczuć i namiętności, dopuszczając się różnych ekscesów co może mu nawet zaszkodzić na zdrowiu. Organizm jego bowiem niezbyt jest silny, a chociaż z wiekiem stale się mocniejszy, to jednak niezdolność do opanowania swych wzburzonych namiętności może go przyprawiać o cierpienia.
Co mu grozi?
Dzięki tej nieopanowanej uczuciowości o ile nie dostanie się w czyjeś ręce silne i pewne, które by potrafiły nim pokierować odpowiednio - może okazywać w życiu chwiejność, a nawet narazić na szwank swa sytuację życiową. Jest dość wymowny, a styl jego jest wypracowany i ozdobny. Pragnie uniknąć wszelkich ograniczeń, lecz okazuje też dużo fatalizmu, poddając się w milczeniu losowi.

Urodzeni 14.1:
w roku 1916 - Jan Świderski,
w roku 1934 - Marek Hłasko,
w roku 1947 - Krystyna Prońko.

Imieniny :
Domosław, Feliks, Hilary, Krzesimir, Odo, Radogost

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza