Horoskop urodzeniowy na 15.1

2019-01-17 13:50

Jest pomysłowy i wytrwały: jego wysiłki mogą przynieść żniwo obfite.

Horoskop
Autor: autor

Jest to człowiek stały, zdolny. Życie jego jest uporządkowane i pożyteczne, namiętności opanowane, a umysł wysoko rozwinięty. Ostrożny, zamknięty w sobie - może na obcych robić wrażenie nieprzystępnego a nawet pedanta. Lubuje się w tym co jest proste i szczere w naturze ludzkiej, a wszystko niejasne budzi w nim nieufność.
Bardzo się troszczy o to, aby inni go szanowali, cenili i okazywali mu swe zaufanie. Lecz sam - całkiem odwrotnie - jest nieufny i z trudem tylko obdarza kogoś swym zaufaniem.
Zwraca on wielką uwagę na stosunki towarzyskie, a na przyjaciół wybiera sobie najchętniej osoby wybitne i majętne. Pamięta wszelkie daty i rocznice życia towarzyskiego i przy każdej okazji lubi brać udział w zebraniach i przyjęciach. Potrafi bawić cale towarzystwo i jest mile widzianym gościem i sympatycznym gospodarzem.
Z szacunkiem odnosi się do autorytetów ogólnie przyjętych i do władzy, a specjalne upodobanie żywi do wspaniałego otoczenia. Jest to dlań wielką przykrością, gdy nie może się zdobyć na eleganckie ubranie, gdyż lubi swą stroną zewnętrzną działać na ludzi. Nie szczędzi wysiłków i zabiegów, aby zawsze okazywać się na wysokości mody.
W poglądach swych nie wyróżnia się od innych i sympatyzuje ze zdaniem przyjętym ogólnie.
W stosunku do ludzi okazuje się nieraz ojcowski i pouczający. Jest urodzonym nauczycielem i wykazuje wielkie zdolności w tym kierunku. Co najdziwniejsze - uczniowie jego są mu bardzo oddani i robią postępy w naukach, pragnąc mu się przypodobać.
Ideały swe pragnie wcielić w życie i widzieć je zrealizowane w formie praktycznej.
Co mu grozi?
Trudności życiowe z powodu długów i wierzycieli, od czego jednakże zawsze go wyratuje jakaś nieoczekiwana pomyślność.

Urodzeni 15.1:
w roku 1869 - Stanisław Wyspiański,
w roku 1906 - Aristotle Onassis,
w roku 1907 - Janusz Kusociński,
w roku 1913 - Lloyd Bridges,
w roku 1929 - Martin Luther King.

Imieniny :
Aleksander, Arnold, Dąbrówka, Dobrawa, Domasław, Domosław, Izydor, Makary, Maur, Paweł

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza