Horoskop urodzeniowy na 16.1

2019-01-16 13:50

Ostrożny, zręczny - nadaje się do zajmowania stanowisk odpowiedzialnych.

Horoskop
Autor: autor

Wytrwały, cierpliwy, chociaż potrafi dostosować się do warunków życiowych - stara się jednak zawsze wznieść ponad nie. Jego ambicja bowiem nie daje mu spokoju i pobudza go do nieustannych wysiłków i nowych zamierzeń.
Stopniowo rozwija się, zdobywa wiedzę i mądrość życiową, wykazując również zdolności dyplomatyczne. Pracuje intensywnie i stara się przezwyciężyć wszelkie przeszkody życiowe, których los nie szczędzi.
Praktyczny, oszczędny - jest dość skromny na zewnątrz - nieraz zamknięty w sobie i stara się nie okazać swej wrażliwości innym. Dąży jednakże zawsze do osiągnięcia samodzielności, którą nie zawsze daje mu się zdobyć.
Jako mówca okazuje dużo zręczności, chociaż nie potrafi uniknąć szorstkości wysławiania.
Umysł jego jest bardzo elastyczny i ruchliwy w najdrobniejsze szczegóły potrafi się troskliwie zagłębiać. Prawy, nie sprzedajny, w poczynaniach swych jest dość ostrożny. Wszystko to co jest w życiu błyszczące, świetne przyciąga jego zainteresowanie. Lubi wspaniałe otoczenie, a jego natura nieraz okazuje też skłonności do wszystkiego co fantastyczne, promienne, wesołe.
Zawód dlań najlepszy związany z ziemią, jej produktami, rolnictwem, górnictwem lub przemysłem. Może być dobrym aktorem, wyższym urzędnikiem lub inżynierem.
Wady urodzin z tego dnia to egoizm, samowola, przesadna gorliwość w pracy zarówno jak i zawziętość. Natura jego jest nie rzadko pożądliwa i wykazuje silne tendencje do popuszczania sobie cugli. Powinien się strzec uganiania się za błahostkami, gdyż może się to później okazać źródłem nieoczekiwanych niepowodzeń życiowych.
Organizm niezbyt mocny - wykazuje nieraz skłonności do zaziębień lub też reumatyzmu. Może się też przejawiać pewną tendencją do cierpień artretycznych. Predyspozycje chorobowe powstają najczęściej dzięki niedostatecznej przemiany materii lub też na tle zaziębień.
Na ogół urodziny te są szczęśliwe, zwłaszcza w drugiej połowie życia może mu się uśmiechnąć fortuna.

Urodzeni 16.1:
w roku 1826 - Romuald Traugutt,
w roku 1853 - Andre Michelin,
w roku 1941 - Ewa Demarczyk,
w roku 1957 - Krzysztof Globisz,
w roku 1959 - Sade,
w roku 1963 - Wojciech Malajkat,
w roku 1974 - Kate Moss.

Imieniny :
Marcel, Waleriusz, Włodzimierz

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza