Horoskop urodzeniowy na 17.1

2019-01-15 13:50

Uprzejmy, utalentowany - kocha sztukę i wyróżnia się swymi zdolnościami.

Horoskop
Autor: autor

Jest to człowiek o usposobieniu spokojnym, myślącym, uprzejmy, utalentowany - natura słoneczna. Zachowanie się jego jest łagodne i pokojowe. Jednakże podrażniony i rozgniewany - może okazać niesłychaną surowość i potęgę, a jego siły wewnętrzne, ukryte w głębi duszy - przejawiają się dopiero wtedy w całej pełni, gdy go spotkają jakieś ciężkie przejścia.
Urodziny te potęgują idealizm i dają umiłowanie piękna. Taki człowiek jest łagodny - lecz niezachwiany. Ustępliwy - nie pozwala się jednak ograniczać. Umysł głęboki o pewnych skłonnościach mistycznych łączy się tu z naturą bardzo zmysłową - co stwarza niezwykłe napięcie psychiczne.
Jak wychować dziecko urodzone w tym dniu?
Ma ono usposobienie poważne i wydaje się być starsze aniżeli jest w istocie. Zazwyczaj jest bardzo uświadomione, nieustannie bada i analizuje wszystko dookoła zarówno jak i samego siebie - a jest przy tym dość bojaźliwe. Stąd też nie należy mu opowiadać fantastycznych historii, gdyż mogło by to spotęgować jeszcze bardziej jego bojaźliwość. Dziecko takie potrzebuje czułego otoczenia i uznania za swe wysiłki, czego nie należy mu odmawiać. Nieraz wykazuje przy tym tendencję do samotności, i nie chce zadawać się ze swymi rówieśnikami. W swych pracach szkolnych przejawia dużo zamiłowania i wytrwałości. Lubi towarzystwo starszych osób i pragnie im zawsze pomagać w pracy.
Gdy pobiera wykształcenie w zakładzie publicznym - towarzystwo kolegów wpływa nań dodatnio, dodaje mu energii i przedsiębiorczości. Z drugiej zaś strony kontakt z rówieśnikami pomaga takiemu dziecku do przezwyciężenia bojaźliwości i odrywa go od niepotrzebnego zagłębiania się w analizowaniu swych przeżyć, do czego wykazuje skłonności.

Urodzeni 17.1:
w roku 1706 - Benjamin Franklin Roosvelt,
w roku 1732 - Stanisław August Poniatowski,
w roku 1863 - Konstantin Stanisławski,
w roku 1899 - Al Capone,
w roku 1918 - Helena Marusarzówna,
w roku 1934 - Lidia Korsakówna,
w roku 1942 - Muhammad Ali,
w roku 1956 - Paul Young,
w roku 1962 - Jim Carrey,
w roku 1965 - Małgorzata Pruszyńska.

Imieniny :
Antoni, Jan, Rościsław, Salomea

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza