Horoskop urodzeniowy na 18.1

2019-01-14 13:50

Ambitny, inteligentny, interesuje się przeszłością.

Horoskop
Autor: autor

Umysł takiego człowieka jest rozwinięty i jasny, o ile otrzymał odpowiednie wykształcenie może się okazać niezwykle pożytecznym, a nawet wybitnym członkiem społeczeństwa.
Natura jego jest dość prosta i nieco szorstka, pozbawiona płytkości i powierzchowności przeciętnego życia zarówno jak i jego elegancji. Usposobienie posiada dość nierówne - czasem jest niemiłe i smutne. Mimo pewnej szorstkości w zachowaniu się - natura jego jest prawdziwa, dobroduszna i uprzejma, a umysł bogato wyposażony. Odczuwa silnie wartość tradycji historycznej i przeszłości, gdy chodzi o rozwój i postęp naprzód, wie on bowiem, iż ten rozwój bez nawiązania z przeszłością jest niemożliwy. Bywa również zwolennikiem starożytności i niezwykłych studiów. U otoczenia swego interesuje się wszystkim co dotyczy narodzin, małżeństwa i śmierci - jednakże ze strony czysto materialnej. To przywiązanie do materii może spowodować dużą jednostronność, która może doprowadzić do upartego, nie poddającego się perswazji łudzenia samego siebie.
Ma zamiłowanie do życia wiejskiego. Nikt nie powątpiewa w jego prawość i ścisłość, ale ludziom bardziej zajętym wydaje on się pozbawiony wdzięku i mało elegancki. Lubi dalekie przechadzki i sporty. Mało jest ludzi, z którymi zadaje się na równej stopie albo szuka obrony u potężniejszych, albo udziela opieki słabszym.
W miłości potrafi być bardzo egoistyczny i nie zawsze zdaje sobie z tego sprawę, że uczucie powinno być wzajemne. Zdaje się że nie odczuwa prawdziwej zazdrości, lecz tylko gniew wobec tego że może być czegoś pozbawiony, niewierność wydaje mu się po prostu kradzieżą.
W dzieciństwie nieraz jest słaby i pozbawiony siły odpornej. Pierwsze lata jego życia to zazwyczaj najgorszy okres. Gdy jednak przeminie ten czas niebezpieczny - wówczas potęgują się widoki na osiągnięcie późnego wieku. W latach późniejszych staje się zazwyczaj usposobiony patriarchalnie, a jednocześnie osiąga najwyższy punkt swej kariery. Może wówczas okazywać usposobienie łagodne, a jako kontrast do siebie samego - szuka wesołego i przyjemnego towarzystwa.

Urodzeni 18.1:
w roku 1849 - Aleksander Świętochowski,
w roku 1915 - Kazimierz Wichniarz,
w roku 1928 - Franciszek Pieczka,
w roku 1955 - Kevin Costner,
w roku 1956 - Janusz Panasewicz.

Imieniny :
Bogumił, Jaropełk, Krystyna, Liberata, Małgorzata, Piotr, Pryska

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza