Horoskop urodzeniowy na 20.1

2019-01-12 13:50

Dobry mówca, zwolennik propagandy - lubi władzę, autorytet i stanowisko dominujące.

Horoskop
Autor: autor

Tendencje takie zaznaczają się w nim od lat najwcześniejszych. Najbliższym krewnym od razu daje się to we znaki i reagują na to odpowiednio - rzecz prosta - na skutek czego już wcześnie, przed wejściem w życie musi zacząć się uczyć powściągania swych apetytów i ambicji. Chęć dokonania czegoś wybitnego i dążenie do zdobywania środków materialnych są dlań wielce charakterystyczne. Wierzy w siebie, zna swą siłę, a wiedzę swa pragnie zastosować praktycznie.
Ma jednak zawsze na oku bezpośrednią korzyść i zyski, każdą wiadomość zdobytą pragnie wykorzystać dla własnego użytku. Gdy lata mijają, a on nie jest w stanie zrobić kariery lub też majątek jego wydaje mu się niedostateczny - odczuwa żywe niezadowolenie.
Jest to urodzony mówca, zwolennik propagandy, przekonywania innych o konieczności poddania się prawu i obrzędom ogólnie przyjętym okazuje też zdolności konstrukcyjne i wynalazcze.
Chętnie opiekuje się innymi, przejmuje za nich odpowiedzialność, odgrywając z zamiłowaniem rolę opatrznościową i występując nieraz nawet jako rzecznik sił wyższych.
Jego zalety najlepiej się uwydatniają przy pracy poważnej - może być dobrym nauczycielem, nadzorcą, inspektorem, zarządzającym, detektywem.
Wady, jakie może wykazywać - to pewna skrytość i melancholijność. Jego bystrość umysłowa jest znaczna. Błyskawicznie zauważy słabe strony innych ludzi i potrafi natychmiast odpowiednio je wykorzystać, co potęguje się z wiekiem. Typ nierozwinięty wykazuje zbytni materializm. Jego rozmyślania i projekty skierowane są wówczas do wykorzystania okazji życiowych. Nie jest w stanie wykonywać jakiejś pracy, o ile nie widzi z niej natychmiastowego i dużego pożytku.
Droga życiowa takiego człowieka nie jest łatwa, musi on przechodzić różne trudne sytuacje i zwalczać przeciwieństwa - wreszcie osiąga jednak zazwyczaj cel, jaki sobie wytknął w życiu. Jego skłonność i upodobania są dość proste. Jest to człowiek przyjemny, pracowity, myślący poważnie, którego umysł niepozbawiony jest spokoju.

Urodzeni 20.1:
w roku 1896 - George Burns,
w roku 1920 - Federico Fellini,
w roku 1941 - Henryk Goryszewski,
w roku 1946 - David Lynch,
w roku 1971 - Gary Barlow.

Imieniny :
Bazyli, Dobiegniew, Fabian, Sebastian

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza