Horoskop urodzeniowy na 2.1

2019-01-30 13:50

Ostrożny, dyplomatyczny - pragnie wcielić swe ideały w życie.

Horoskop
Autor: autor

Zasługuje na zaufanie w zupełności, jego natura wykazuje dużo powagi i stałości. Potrafi rozmyślać i zastanawiać się głęboko w skupieniu i spokoju coraz głębiej przenika istotę jakiegoś zagadnienia, które go interesuje.
Dyplomatyczny, skryty - potrafi dochować tajemnicy i strzec własnych i cudzych sekretów.
Chociaż nie lubi pochlebstwa - ale jest bardzo wrażliwy na słuszną ocenę swej pracy.
Życie jego nieraz upływa w warunkach jakie wymagają skrytości i ostrożności. Jest to natura zamknięta w sobie i polegająca wyłącznie na sobie. Nierzadko zajmuje jakieś stanowisko odpowiedzialne, na którym zostaje obdarzony zaufaniem innych. Będzie to najprędzej jakieś stanowisko urzędnicze.
Ma on rozmaite ideały życiowe i pełen jest nadziei i ufności, że kiedyś je zrealizuje. Przez zajęcie się systematyczną pracą może przezwyciężyć napady melancholii, jakim podlega.
O co powinien się troszczyć?
O wymianę zdań i myśli z innymi ludźmi. Chociaż bowiem sam z niezwykłym poświęceniem się i pilnością dąży do zrealizowania swych celów - ale dzięki swej jednostronności - nie potrafi ocenić wysiłków innych ludzi i może do nich odnosić się niechętnie lub nieżyczliwie.
Do czego powinien dążyć?
Niechaj starannie studiuje swój charakter, poznaje jego słabe strony i pracuje nad ich wzmocnieniem. Przyciąganie jakie wywiera wpływ ziemi na duszę takiego człowieka jest bardzo silne lecz stopniowo może zostać przezwyciężone. Gdy rozbudzi się wewnętrznie i rozwinie duchowo - staje się wówczas niezmordowanym pracownikiem ducha. Toteż niechaj unika patrzenia w dół - tj. zajmowania swej uwagi na ciemnych stronach życia i niechaj oderwawszy oczy od swej osobowości stara się wznieść w świat abstrakcji. Trudno go poruszyć z apatii, w którą zazwyczaj popada pod wpływem przeżyć czysto materialnych. Gdy jednak raz się zacznie podnosić - może osiągnąć znaczne wyżyny rozwoju duchowego.

Urodzeni 2.1:
w roku 1882 - Lucjan Rudnicki,
w roku 1918 - Adam Bahdaj,
w roku 1947 - Roman Jagieliński,
w roku 1948 - Janusz Pałubicki,
w roku 1957 - Joanna Pacuła.

Imieniny :
Abel, Bazyli, Izydor, Makary, Odil, Strzeżysław

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza