Horoskop urodzeniowy na 21.1

2019-01-11 13:50

Pragnie oddziaływać na innych i dać im odczuć swe wpływy.

Horoskop
Autor: autor

Jest to natura pełna ambicji i dążeń wysokich. Nie zawsze jednak może zrealizować swe zamierzenia, gdyż przeszkodzi mu w tym najczęściej siła obca, na która wpłynąć nie jest w stanie.
Dzięki swym zdolnościom i dzięki pozycji życiowej powołany jest do tego, aby być kierownikiem lub przywódcą zrzeszeń, towarzystw lub nawet społeczeństwa. Działa niezwykle szybko i postępuje prosto do celu. Obdarzony jest również zdolnością koncentracji, a mimo to daleki może być od osiągnięcia swych celów i spełnienia się jego ambicji.
Umysł jego chociaż bardzo bystry - skłonny jest do pesymizmu i dopatrywania się wszędzie stron ciemnych. Wady jego - to niewiara w siebie i egoizm. Mówi nieraz zbyt wiele i przesadza swe troski i kłopoty. Nie wybucha gniewem pośpiesznie - lecz gdy się narusza jego prawa lub interesy - wpada w pasję i może się stać w swych groźbach zawzięty.
Zresztą wszystko w jego życiu zależy od środowiska w jakim się urodził oraz od dziedziczności - dąży bowiem ślepo za odziedziczonymi impulsami i najczęściej nie potrafi się umiejętnie dostosowywać do innych oraz okazywać potrzebnej dyskrecji.
Co mu grozi?
Idąc za głosem opinii tłumów i szukając poklasku mas - oddala się od swych celów życiowych i wchodzi na bezdroża, przez co całe jego życie może stać się nienaturalne. Nie osiągnie wówczas swych zamierzeń i celów. Może się zdarzyć, iż w życiu będzie ulegać złudzeniom, przy czym jego nadzieje będą wielkie, lecz rezultaty wysiłków nieznaczne.
Jak wychować dziecko w dniu tym urodzone?
Uwaga wychowawców powinna być skierowana na to, aby pragnienia takiego dziecka i jego pożądania były jak najprostsze, a zachowanie się naturalne. Ma ono bowiem zamiłowanie do zewnętrznej ostentacji, które może się szybko wyrodzić w upodobania wulgarne, zwłaszcza pod wpływem nieodpowiedniego towarzystwa.

Urodzeni 21.1:
w roku 1855 - John Moses,
w roku 1874 - Wincenty Witos,
w roku 1901 - Janusz Meissner,
w roku 1905 - Christian Dior,
w roku 1905 - Wanda Wasilewska,
w roku 1924 - Benny Hill,
w roku 1924 - Telly Savalas,
w roku 1941 - Placido Domingo,
w roku 1947 - Bogusław Mec,
w roku 1948 - Stanisław Tymiński,
w roku 1950 - Billy Ocean,
w roku 1957 - Geena Davis,
w roku 1976 - Emma Bunton.

Imieniny :
Agnieszka, Epifania, Inez, Jarosław, Jarosława, Jerosława, Marcela

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza